Ema Bernoláková
Aktívny · Dvorec · podniká od 2022 · 3 roky
Fakturačné údaje
Čo robí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2022Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 27. 9. 2026 o 03:38
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026
Tržby a zisk
Ema Bernoláková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ema Bernoláková (IČO 55068294), sídlo Dvorec, je v registri zapísaný od 22. 11. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 27. 9. 2026).
Financie a závierky Ema Bernoláková
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Ema BernolákováNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
16,4 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Ema Bernoláková?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ema Bernoláková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Ema Bernoláková
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Ema BernolákováNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Ema Bernoláková
Dátum vzniku Ema Bernoláková je 22. 11. 2022, teda pred 3 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 310-11488
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ema Bernoláková
V registri je zapísaných 8 predmetov podnikania, teda čo Ema Bernoláková smie robiť.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ema BernolákováNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Ema BernolákováNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
115,9 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Ema Bernoláková v odvetví veľkoobchod
Ema Bernoláková je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 132 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Miesto podnikania: Dvorec
Ema Bernoláková má miesto podnikania v obci Dvorec, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Dvorec je 60 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 927.
Dvorec: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Diery na trhu v okrese firmy Ema BernolákováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Ema Bernoláková: IČO, sídlo a základné údaje
Ema Bernoláková (IČO 55068294) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dvorec, okres Bánovce nad Bebravou. Začiatok podnikania je 22. 11. 2022, podniká 3 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Vznik | 22. 11. 2022 |
| Obec | Dvorec |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Dvorec
Martin FantúraTamara SvobodováALTMAR s.r.o.Monika Rodger InteriorsAROS TECHNOLOGY s.r.o.Ivo CrhákFantúra Martin s. r. o.Zdravie 72Dvorec v číslach ›
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ema BernolákováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
202,9 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Ema Bernoláková a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.