VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TQS s. r. o.

Rabčice · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou

105 903 €tržby 2025 ▼ 10 %+9 596 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

105 903 €tržby 2025 ▼ 10 %
+9 596 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 680 €, výsledok hospodárenia 74 €
  2. 23 : tržby 54 080 €, výsledok hospodárenia 5 710 €
  3. 24 : tržby 117 920 €, výsledok hospodárenia 8 545 €
  4. 25 : tržby 105 903 €, výsledok hospodárenia 9 596 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TQS s. r. o. (IČO 55059813) mala v roku 2025 tržby 105 903 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TQS

TQS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 29 779 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ TQS

Podľa Registra právnických osôb koná za TQS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník TQS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TQS
Podiely spoločníkov na vkladoch TQS Anton Štetiar 100,0 %. Spolu 5 000 €. Anton Štetiar: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anton Štetiar100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anton Štetiarod 24. 11. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TQS

Za rok 2025 má TQS v závierke tržby 105 903 €, o 10,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 596 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 117 920 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 953 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025106 tis. €▼ −10,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20259 596 €zisk
Majetok (aktíva) 2025119 tis. €
Vlastné imanie 202529 tis. €
Záväzky 202590 tis. €75,6 % majetku
Pridaná hodnota 202590 tis. €
Zisková marža 2025+9,1 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky24 tis. €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov4 953 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TQS

Súvaha TQS

Všetky čísla zo závierok TQS (4 roky)
Čísla zo závierok TQS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025105 903 €9 596 €118 730 €28 925 €89 805 €90 410 €+9,1 %
2024117 920 €8 545 €138 912 €19 329 €119 583 €100 610 €+7,2 %
202354 080 €5 710 €206 496 €10 785 €195 711 €44 939 €+10,6 %
2022680 €74 €55 557 €5 074 €50 483 €87 €+10,9 %

Riziko: zaplatí TQS?

TQS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TQS v objeme 90 000 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Miestna akčná skupina Biela Orava: 90 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv90 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202314. 6. 2023

História firmy TQS

Dátum vzniku TQS je 24. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80849/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 680 € · majetok 55 557 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121851061
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Miestna akčná skupina Biela Orava, hodnota zmluvy 90 000 €. Firma vznikla 24. 11. 2022.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 105 903 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TQS

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a úprava výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Kontrola dodržiavania technologického postupu výroby automobilových súčiastok
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

TQS v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

TQS je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), TQS má 105 903 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 129 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TQS 14. z 37.

V odvetví v okrese Námestovo129aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TQS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Námestovo ›

Sídlo TQS: Rabčice

TQS sídli na adrese 195, 029 45 Rabčice, okres Námestovo. V obci Rabčice je 495 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Rabčice495aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 240aktívnych
V tom istom odvetví129okres Námestovo
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Rabčice: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

TQS: IČO, sídlo a základné údaje

TQS s. r. o. (IČO 55059813) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabčice, okres Námestovo. Dátum vzniku je 24. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Anton Štetiar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 105 903 € a výsledok hospodárenia +9 596 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 11. 2022
ObecRabčice
OkresOkres Námestovo
Vyrubená daň z príjmov4 953 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) TQS s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 105 903 €, typická firma odvetvia 46 441 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy TQS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TQS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TQS

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 126 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Rabčicetypický nepokrytý dopyt 141 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Rabčice

Trade Lastak s.r.o.LGS Build together, s.r.o.MAKASY s. r. o.LasFit s.r.o.PEMA Services s. r. o.Všetky firmy v obci Rabčice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Námestovo

AgriMar s. r. o.Technické služby obce Novoť s. r. o.MARPOL EU s.r.o.DeVro, s. r. o.JJP Mont s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk