Andromeda Regnskap s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
49 175 €tržby 2025 ▲ 4 %+1 082 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 4 065 €, výsledok hospodárenia 174 €
- 23 : tržby 48 685 €, výsledok hospodárenia 2 126 €
- 24 : tržby 47 420 €, výsledok hospodárenia 1 884 €
- 25 : tržby 49 175 €, výsledok hospodárenia 1 082 €
Andromeda Regnskap s. r. o. (IČO 55047238) mala v roku 2025 tržby 49 175 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Andromeda Regnskap
V roku 2025 mala Andromeda Regnskap priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Andromeda Regnskap
Podľa Registra právnických osôb koná za Andromeda Regnskap 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci Andromeda Regnskap
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Patrícia Havlíková85,0 %
- Andromeda Buchhaltung s. r. o.15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Patrícia Havlíkováod 30. 11. 2022 | 4 250 € | 85,0 % |
| Andromeda Buchhaltung s. r. o.od 30. 11. 2022 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Andromeda Regnskap
Za rok 2025 má Andromeda Regnskap v závierke tržby 49 175 €, o 3,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 082 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 49 175 €.
Výkaz ziskov a strát Andromeda Regnskap
Najvyššie tržby: rok 2025, 49 175 €. Najnižšie: rok 2022, 4 065 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 175 € |
| 2024 | 47 420 € |
| 2023 | 48 685 € |
| 2022 | 4 065 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 5 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 082 € |
| 2024 | 1 884 € |
| 2023 | 2 126 € |
| 2022 | 174 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Andromeda Regnskap
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,2 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Andromeda Regnskap | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,2 % | +12,3 % |
| 2024 | +4,0 % | +8,2 % |
| 2023 | +4,4 % | +6,9 % |
| 2022 | +4,3 % | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Andromeda Regnskap
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 406 €, vlastné imanie 8 066 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 406 € | 8 066 € | 340 € |
| 2024 | 7 574 € | 6 984 € | 590 € |
| 2023 | 7 875 € | 7 300 € | 575 € |
| 2022 | 5 205 € | 5 174 € | 31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Andromeda Regnskap (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 175 € | 1 082 € | 8 406 € | 8 066 € | 340 € | 1 784 € | +2,2 % |
| 2024 | 47 420 € | 1 884 € | 7 574 € | 6 984 € | 590 € | 3 318 € | +4,0 % |
| 2023 | 48 685 € | 2 126 € | 7 875 € | 7 300 € | 575 € | 3 483 € | +4,4 % |
| 2022 | 4 065 € | 174 € | 5 205 € | 5 174 € | 31 € | 213 € | +4,3 % |
Riziko: zaplatí Andromeda Regnskap?
Peniaze od štátu: Andromeda Regnskap
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Andromeda Regnskap
Dátum vzniku Andromeda Regnskap je 30. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165293/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 4 065 € · majetok 5 205 €
- Nový spoločník: Ing. Patrícia HavlíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 49 175 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Andromeda Regnskap
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Andromeda Regnskap v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Andromeda Regnskap je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Andromeda Regnskap má 49 175 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 342 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Andromeda Regnskap 322. z 651.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| Andromeda Regnskap | 49 175 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Andromeda Regnskap
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Andromeda Regnskap s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Andromeda Regnskap | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 175 € | 45 399 € |
| 2024 | 47 420 € | 42 733 € |
| 2023 | 48 685 € | 41 433 € |
| 2022 | 4 065 € | 38 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Andromeda Regnskap | 49 175 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 106 € |
| medián kraja | 49 120 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- advokátska kancelária čipák & partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 322 € (2025)
- Účtovnícka kancelária s. r. o.Čadca · tržby 119 243 € (2025)
- Morgan Swiss Capital Investment s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 200 € (2025)
- VAT-TAX EU s.r.o.Topoľčany · tržby 119 199 € (2025)
- ARTON spol. s r.o.Detva · tržby 119 180 € (2025)
- BITEC s.r.o.Senec · tržby 119 122 € (2025)
- ATAX SERVICE s.r.o.Vinica · tržby 119 120 € (2025)
- focused law s.r.o.Tomášov · tržby 119 108 € (2025)
- KOČIŠ & PARTNERS s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 094 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Andromeda Regnskap, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Andromeda Regnskap: Bratislava - Nové Mesto
Andromeda Regnskap sídli na adrese Halašova 738/18, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Andromeda Regnskap: IČO, sídlo a základné údaje
Andromeda Regnskap s. r. o. (IČO 55047238) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Patrícia Havlíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 175 € a výsledok hospodárenia +1 082 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 11. 2022 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Andromeda Regnskap s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 175 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Andromeda Regnskap
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Andromeda Regnskap
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Andromeda Regnskap
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Andromeda Audit s. r. o.Andromeda Könyvelés s. r. o.Andromeda Vola ni Vola s. r. o.Andromeda Comptabilité s. r. o.Andromeda Buchhaltung s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava III
Mondelez European Business Services Centre…KONE Business Services, s.r.o.DaneTax, s. r. o.LO2 s. r. o.SATH Consulting s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.