EMD - STAV s. r. o.
Boleráz · Výstavba obytných a neobytných budov
1 114 966 €tržby 2025 ▲ 41 %+11 349 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 57 218 €, výsledok hospodárenia 607 €
- 23 : tržby 930 619 €, výsledok hospodárenia 4 777 €
- 24 : tržby 789 195 €, výsledok hospodárenia 8 002 €
- 25 : tržby 1 114 966 €, výsledok hospodárenia 11 349 €
EMD - STAV s. r. o. (IČO 55046860) mala v roku 2025 tržby 1 114 966 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EMD - STAV
EMD - STAV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ EMD - STAV
Podľa Registra právnických osôb koná za EMD - STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník EMD - STAV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michaela Hattyárová Durecová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michaela Hattyárová Durecováod 30. 11. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EMD - STAV
Za rok 2025 má EMD - STAV v závierke tržby 1 114 966 €, o 41,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 349 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 114 966 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EMD - STAV
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 114 966 €. Najnižšie: rok 2022, 57 218 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 114 966 € |
| 2024 | 789 195 € |
| 2023 | 930 619 € |
| 2022 | 57 218 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 24 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 349 € |
| 2024 | 8 002 € |
| 2023 | 4 777 € |
| 2022 | 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EMD - STAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EMD - STAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,0 % | +4,2 % |
| 2024 | +1,0 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,5 % | +1,8 % |
| 2022 | +1,1 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EMD - STAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 510 928 €, vlastné imanie 29 634 € a záväzky 481 294 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 510 928 € | 29 634 € | 481 294 € |
| 2024 | 425 478 € | 18 386 € | 407 092 € |
| 2023 | 171 287 € | 10 384 € | 160 903 € |
| 2022 | 62 934 € | 5 607 € | 57 327 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EMD - STAV (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 114 966 € | 11 349 € | 510 928 € | 29 634 € | 481 294 € | 43 773 € | +1,0 % |
| 2024 | 789 195 € | 8 002 € | 425 478 € | 18 386 € | 407 092 € | 40 214 € | +1,0 % |
| 2023 | 930 619 € | 4 777 € | 171 287 € | 10 384 € | 160 903 € | 29 816 € | +0,5 % |
| 2022 | 57 218 € | 607 € | 62 934 € | 5 607 € | 57 327 € | 1 414 € | +1,1 % |
Riziko: zaplatí EMD - STAV?
Peniaze od štátu: EMD - STAV
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EMD - STAV
Dátum vzniku EMD - STAV je 30. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52878/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 57 218 € · majetok 62 934 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121856308
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 1 114 966 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EMD - STAV
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
EMD - STAV v odvetví výstavba budov
EMD - STAV je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), EMD - STAV má 1 114 966 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 593 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EMD - STAV 22. z 261.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 107 €, polovica do 61 759 €, tri štvrtiny do 244 607 €; 10 % firiem má viac než 818 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 107 € |
| medián | 61 759 € |
| horný kvartil | 244 607 € |
| 10 % firiem má viac než | 818 482 € |
| EMD - STAV | 1 114 966 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EMD - STAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EMD - STAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EMD - STAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 114 966 € | 61 759 € |
| 2024 | 789 195 € | 55 171 € |
| 2023 | 930 619 € | 57 867 € |
| 2022 | 57 218 € | 62 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EMD - STAV | 1 114 966 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 79 452 € |
| medián kraja | 73 271 € |
| medián Slovenska | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BAUMER TEAM s.r.o.Ľubeľa · tržby 2 579 602 € (2016)
- KLASTER s. r. o.Rimavská Sobota · tržby 2 564 651 € (2025)
- TO-MY-STAV s.r.o.Kanianka · tržby 2 546 520 € (2025)
- Construction TRADE, a. s.Nadlice · tržby 2 531 493 € (2025)
- DUCI s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 523 599 € (2025)
- ŽELEZNIČNÉ MOSTY, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 522 821 € (2025)
- LABO Energy s.r.o.Trnavá Hora · tržby 2 519 259 € (2025)
- Berndorf Bazény s.r.o.Žarnovica · tržby 2 514 031 € (2025)
- 4GROUP s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 507 332 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EMD - STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EMD - STAV: Boleráz
EMD - STAV sídli na adrese Klčovany 751, 919 08 Boleráz, okres Trnava. V obci Boleráz je 338 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Boleráz: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
EMD - STAV: IČO, sídlo a základné údaje
EMD - STAV s. r. o. (IČO 55046860) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Boleráz, okres Trnava. Dátum vzniku je 30. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Michaela Hattyárová Durecová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 114 966 € a výsledok hospodárenia +11 349 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 11. 2022 |
| Obec | Boleráz |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) EMD - STAV s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 114 966 €, typická firma odvetvia 61 759 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy EMD - STAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EMD - STAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EMD - STAV
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Boleráztypický nepokrytý dopyt 93 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava850 zmlúv za 3 roky · 17 730 679 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 925 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Boleráz
Tate & Lyle Slovakia, s.r.o.Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.Agrovýkrm Spiš, s.r.o.Agro Boleráz, s.r.o.PGS Automation, s.r.o.Všetky firmy v obci Boleráz ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Trnava
ISMONT, s.r.o.IB development, s. r. o.Líniové stavby Trnava s.r.o.AGROSTAV Trnava, a. s.MMH EXCLUSIVE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.