VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

XYZ Cars v.o.s.

Banská Bystrica

46 000 €tržby 2022−1 086 €strata 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 4. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 000 €tržby 2022
−1 086 €strata 2022
  1. 22 : tržby 46 000 €, výsledok hospodárenia -1 086 €

XYZ Cars v.o.s. (IČO 55040462), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 23. 11. 2022 do 10. 4. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci XYZ Cars

osobné náklady v roku 2022 boli 494 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Štatutári XYZ Cars

Podľa Registra právnických osôb konajú za XYZ Cars 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník XYZ Cars

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok XYZ Cars

Za rok 2022 má XYZ Cars v závierke tržby 46 000 €, a výsledok hospodárenia −1 086 €.

Tržby 202246 tis. €
Výsledok hospodárenia 2022−1 086 €strata
Majetok (aktíva) 202238 tis. €
Vlastné imanie 20223 914 €
Záväzky 202234 tis. €89,6 % majetku
Pridaná hodnota 2022−427 €
Zisková marža 2022−2,4 %medián odvetvia +1,7 %
Všetky čísla zo závierok XYZ Cars (1 rok)
Čísla zo závierok XYZ Cars po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202246 000 €−1 086 €37 755 €3 914 €33 841 €−427 €−2,4 %

Riziko: zaplatí XYZ Cars?

Peniaze od štátu: XYZ Cars

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy XYZ Cars

Dátum vzniku XYZ Cars je 23. 11. 2022. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/698/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 46 000 € · majetok 37 755 €
  3. Nový štatutár: Jiří FulínŠtatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Nový spoločník: Uni Creative Holding, s. r. o.Spoločník v.o.s., ktorý prevzal jej imanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

XYZ Cars v odvetví výroba motorových vozidiel

XYZ Cars je v registri v odvetví Výroba motorových vozidiel (SK NACE 29). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 173 775 € (467 závierok), XYZ Cars má 46 000 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 17 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je XYZ Cars 5. z 9.

V odvetví v okrese Banská Bystrica17aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou467Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia174 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb XYZ Cars, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo XYZ Cars: Banská Bystrica

XYZ Cars sídli na adrese Horná 37, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 386 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640. Na tej istej adrese je zapísaných 226 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 386aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví17okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese226aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

XYZ Cars: IČO, sídlo a základné údaje

XYZ Cars v.o.s. (IČO 55040462) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 23. 11. 2022, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 4. 2024, po 1 roku. Za rok 2022 sú v závierke tržby 46 000 € a výsledok hospodárenia −1 086 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaVerejná obchodná spoločnosť
OdvetvieSK NACE 29100
Vznik23. 11. 2022
Zánik10. 4. 2024
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy XYZ Cars

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu XYZ Cars

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu XYZ Cars

  • Tendre70súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 198 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy10zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 48 tis. €
  • Výhry konkurentov324firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 300 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MO Enterprise v.o.s.AGRO Nord spol. s r. o.HaTT s. r. o.TOP-LAK plus s. r. o.Uni Creative Invest, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 29.10) v okrese Banská Bystrica

ALGONTEC SLOVENSKO, s.r.o.WIMO REAL s.r.o.FM GROUP SERVIS s. r. o.FeSa PRO s.r.o.KVZ TRADE s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk