VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Envixa s.r.o.

Zálesie · Chov koní a ostatných koňovitých zvierat

100 €tržby 2024 ▼ 100 %−64 758 €strata 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

100 €tržby 2024 ▼ 100 %
−64 758 €strata 2024
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 23 : tržby 60 100 €, výsledok hospodárenia 16 913 €
  4. 24 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -64 758 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 050 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Envixa s.r.o. (IČO 55026656) mala v roku 2024 tržby 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Envixa

Envixa má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 680 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konateľ Envixa

Podľa Registra právnických osôb koná za Envixa 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Envixa

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Envixa

Za rok 2024 má Envixa v závierke tržby 100 €, o 99,8 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −64 758 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 60 100 €.

Tržby 2024100 €▼ −99,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−65 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 2025−56 tis. €
Záväzky 202583 tis. €304,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 171 €
Zisková marža 2024−64 758,0 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−61 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Envixa

Súvaha Envixa

Všetky čísla zo závierok Envixa (5 rokov)
Čísla zo závierok Envixa po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−13 050 €27 288 €−55 895 €83 183 €−5 171 €—
2024100 €−64 758 €48 986 €−42 845 €91 831 €−23 835 €−64 758,0 %
202360 100 €16 913 €68 648 €21 913 €46 735 €48 922 €+28,1 %
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Envixa?

Peniaze od štátu: Envixa

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Envixa

Dátum vzniku Envixa je 17. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: eDTA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/170589/B
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121846661
  4. Nový štatutár: Mgr. Lucia BoršováKonateľ
  5. Nový spoločník: Mgr. Lucia BoršováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým eDTA s. r. o., odvtedy Envixa s.r.o.
  7. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2023 firma vykázala 60 100 €.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Envixa

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Dizajnérske činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Vedenie účtovníctva
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Envixa v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

Envixa je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov koní a ostatných koňovitých zvierat. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 98 374 € (3 925 závierok), Envixa má 100 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 562 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Envixa 83. z 82.

V odvetví v okrese Senec562aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 925Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Envixa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Senec ›

Sídlo Envixa: Zálesie

Envixa sídli na adrese Lesná 117/59, 900 28 Zálesie, okres Senec. V obci Zálesie je 924 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 362.

Subjektov v obci Zálesie924aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 362aktívnych
V tom istom odvetví562okres Senec

Zálesie: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

Envixa: IČO, sídlo a základné údaje

Envixa s.r.o. (IČO 55026656) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zálesie, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Lucia Boršová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 100 € a výsledok hospodárenia −64 758 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieChov koní a ostatných koňovitých zvierat (SK NACE 0143)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 11. 2022
Skoršie názvyeDTA s. r. o.
ObecZálesie
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) Envixa s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 100 €, typická firma odvetvia 98 374 € (medián z 3 925 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy Envixa

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Envixa

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Envixa

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
  • Končiace zmluvy714zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 51 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Zálesie

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Zálesie

onesto s.r.o.chemart s.r.o.AGROING Slovensko, s.r.o.ABNOBA s.r.o.ITP Advisors s. r. o.Všetky firmy v obci Zálesie ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.43) v okrese Senec

Podkúvačstvo Farkaš s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk