TaMES 1 s. r. o.
Bernolákovo · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
16 200 €tržby 2025 ▼ 9 %+77 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 20 900 €, výsledok hospodárenia 997 €
- 24 : tržby 17 800 €, výsledok hospodárenia 623 €
- 25 : tržby 16 200 €, výsledok hospodárenia 77 €
TaMES 1 s. r. o. (IČO 55021328) mala v roku 2025 tržby 16 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TaMES 1
Podľa Registra právnických osôb koná za TaMES 1 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník TaMES 1
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Marta Drobková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marta Drobkováod 1. 1. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TaMES 1
Za rok 2025 má TaMES 1 v závierke tržby 16 200 €, o 9,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +77 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 20 900 €.
Výkaz ziskov a strát TaMES 1
Najvyššie tržby: rok 2023, 20 900 €. Najnižšie: rok 2025, 16 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 200 € |
| 2024 | 17 800 € |
| 2023 | 20 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 697 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 77 € |
| 2024 | 623 € |
| 2023 | 997 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TaMES 1
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TaMES 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,5 % | +12,3 % |
| 2024 | +3,5 % | +8,2 % |
| 2023 | +4,8 % | +6,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TaMES 1
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 187 €, vlastné imanie 6 698 € a záväzky 489 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 187 € | 6 698 € | 489 € |
| 2024 | 7 116 € | 6 620 € | 496 € |
| 2023 | 7 685 € | 5 997 € | 1 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TaMES 1 (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 200 € | 77 € | 7 187 € | 6 698 € | 489 € | 961 € | +0,5 % |
| 2024 | 17 800 € | 623 € | 7 116 € | 6 620 € | 496 € | 1 199 € | +3,5 % |
| 2023 | 20 900 € | 997 € | 7 685 € | 5 997 € | 1 688 € | 1 217 € | +4,8 % |
Riziko: zaplatí TaMES 1?
Peniaze od štátu: TaMES 1
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TaMES 1
Dátum vzniku TaMES 1 je 1. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165549/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 20 900 € · majetok 7 685 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 16 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TaMES 1
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
TaMES 1 v odvetví právne a účtovnícke činnosti
TaMES 1 je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), TaMES 1 má 16 200 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 684 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TaMES 1 244. z 311.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| TaMES 1 | 16 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TaMES 1
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TaMES 1 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TaMES 1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 200 € | 45 422 € |
| 2024 | 17 800 € | 42 733 € |
| 2023 | 20 900 € | 41 427 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TaMES 1 | 16 200 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 34 745 € |
| medián kraja | 49 128 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gardian Partners s.r.o.Považská Bystrica · tržby 39 006 € (2025)
- Ten Kanal k. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
- IPT Consulting, s.r.o.Pezinok · tržby 38 994 € (2025)
- TOP Účtovník, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 986 € (2025)
- Rezidmol s. r. o.Kamenica nad Hronom · tržby 38 975 € (2025)
- GROUP MG s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 965 € (2025)
- MSJ Tax, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 948 € (2025)
- Dubkom, s.r.o.Hviezdoslavov · tržby 38 945 € (2025)
- demiTax, s.r.o.Trnava · tržby 38 935 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TaMES 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TaMES 1: Bernolákovo
TaMES 1 sídli na adrese Trnavská cesta 4880/139, 900 27 Bernolákovo, okres Senec. V obci Bernolákovo je 1 827 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Bernolákovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
TaMES 1: IČO, sídlo a základné údaje
TaMES 1 s. r. o. (IČO 55021328) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bernolákovo, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Marta Drobková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 200 € a výsledok hospodárenia +77 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2023 |
| Obec | Bernolákovo |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) TaMES 1 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 200 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy TaMES 1
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TaMES 1
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TaMES 1
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Bernolákovotypický nepokrytý dopyt 648 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Bernolákovo
TEAS, spol. s r.o.HERZ, spol. s r.o.Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o.SEW-EURODRIVE SK s.r.o.KASTL s.r.o.Všetky firmy v obci Bernolákovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Senec
SEDO, spol. s r.o. SENECNordic Candy s.r.o.EkoWin s.r.o.VMB Partners s.r.o.Účtovná a poradenská kancelária, spol. s…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.