Feemy s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
7 396 835 €tržby 2024+6 200 560 €zisk 2024aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 7 396 835 €, výsledok hospodárenia 6 200 560 €
Feemy s. r. o. (IČO 54962773) mala v roku 2024 tržby 7 396 835 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Feemy
V roku 2023 mala Feemy priemerne 0 zamestnancov.
- Počet zamestnancov
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | — | — |
| 2022 | 0 | — | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Feemy
Podľa Registra právnických osôb koná za Feemy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Feemy
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- David Fabian Moldovan100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| David Fabian Moldovanod 16. 5. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Feemy
Za rok 2024 má Feemy v závierke tržby 7 396 835 €, a výsledok hospodárenia +6 200 560 €.
Výkaz ziskov a strát Feemy
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 6 200 560 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 6 200 560 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Feemy
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 6 200 560 €, vlastné imanie 6 200 560 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2024 | 6 200 560 € | 6 200 560 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Feemy (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7 396 835 € | 6 200 560 € | 6 200 560 € | 6 200 560 € | — | 6 200 560 € | +83,8 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Feemy?
Peniaze od štátu: Feemy
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Feemy
Dátum vzniku Feemy je 14. 10. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/167126/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121826267 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový štatutár: David Fabian MoldovanKonateľ
- Nový spoločník: David Fabian MoldovanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 7 396 835 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 3, posledné tržby 7 396 835 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Feemy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Kuriérske služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Sťahovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Feemy v odvetví prenájom a lízing
Feemy je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 239 € (2 315 závierok), Feemy má 7 396 835 €, čo je 150-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 423 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Feemy 5. z 201.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 297 €, polovica do 49 239 €, tri štvrtiny do 213 534 €; 10 % firiem má viac než 784 455 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 050 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 297 € |
| medián | 49 239 € |
| horný kvartil | 213 534 € |
| 10 % firiem má viac než | 784 455 € |
| Feemy | 7 396 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Feemy
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Feemy s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Feemy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 7 396 835 € | 49 239 € |
| 2023 | — | 47 167 € |
| 2022 | — | 46 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Feemy | 7 396 835 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 820 € |
| medián kraja | 62 650 € |
| medián Slovenska | 49 239 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Tenutado SK, a.s.Trnava · tržby 17 803 750 € (2025)
- DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 985 466 € (2025)
- Lindström, s.r.o.Trnava · tržby 16 392 575 € (2025)
- GEFCO TRUCKS SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 13 207 248 € (2025)
- BESTRENT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 184 803 € (2025)
- United Rental Group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 529 965 € (2025)
- CHEP SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 11 499 888 € (2025)
- LEAS.SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 11 347 493 € (2025)
- K R A N I M E X , spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 244 845 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Feemy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Feemy: Bratislava - Staré Mesto
Feemy sídli na adrese Obchodná 559/37, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 2 511 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Feemy: IČO, sídlo a základné údaje
Feemy s. r. o. (IČO 54962773) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 10. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je David Fabian Moldovan. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 396 835 € a výsledok hospodárenia +6 200 560 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 10. 2022 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) Feemy s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 7 396 835 €, typická firma odvetvia 49 239 €, čo je 150-násobok mediánu (medián z 2 315 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Feemy
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Feemy
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Feemy
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy37zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 300 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava56 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 081 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Bratislava I
ACURA, spol. s r.o.VITIUM group, spol. s r.o.Franco Facility Management s. r. o.Lucons s.r.o.PROVIDUS Trans Division 21, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.