VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HAPPY SECRET s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

12 401 €tržby 2025 ▼ 71 %+3 057 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 401 €tržby 2025 ▼ 71 %
+3 057 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 10 529 €, výsledok hospodárenia 656 €
  2. 23 : tržby 16 346 €, výsledok hospodárenia 334 €
  3. 24 : tržby 43 277 €, výsledok hospodárenia 2 197 €
  4. 25 : tržby 12 401 €, výsledok hospodárenia 3 057 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HAPPY SECRET s. r. o. (IČO 54940435) mala v roku 2025 tržby 12 401 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HAPPY SECRET

V roku 2025 mala HAPPY SECRET priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 168 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ HAPPY SECRET

Podľa Registra právnických osôb koná za HAPPY SECRET 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník HAPPY SECRET

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HAPPY SECRET
Podiely spoločníkov na vkladoch HAPPY SECRET Ing. Alexandra Ondrejkovičová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Alexandra Ondrejkovičová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Alexandra Ondrejkovičová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Alexandra Ondrejkovičováod 24. 11. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HAPPY SECRET

Za rok 2025 má HAPPY SECRET v závierke tržby 12 401 €, o 71,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 057 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 43 277 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 343 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202512 tis. €▼ −71,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 057 €zisk
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202519 tis. €63,1 % majetku
Pridaná hodnota 20252 542 €
Zisková marža 2025+24,7 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 4 roky6 244 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov343 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HAPPY SECRET

Súvaha HAPPY SECRET

Všetky čísla zo závierok HAPPY SECRET (4 roky)
Čísla zo závierok HAPPY SECRET po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202512 401 €3 057 €30 361 €11 218 €19 143 €2 542 €+24,7 %
202443 277 €2 197 €34 712 €8 188 €26 524 €11 209 €+5,1 %
202316 346 €334 €36 271 €5 991 €30 280 €−15 713 €+2,0 %
202210 529 €656 €29 904 €5 656 €24 248 €1 537 €+6,2 %

Riziko: zaplatí HAPPY SECRET?

Peniaze od štátu: HAPPY SECRET

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HAPPY SECRET

Dátum vzniku HAPPY SECRET je 24. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165083/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 10 529 € · majetok 29 904 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 12 401 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HAPPY SECRET

  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný lízing
  • Záložne
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

HAPPY SECRET v odvetví výroba potravín

HAPPY SECRET je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 458 € (2 779 závierok), HAPPY SECRET má 12 401 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 296 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HAPPY SECRET 133. z 160.

V odvetví v okrese Bratislava II296aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 779Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia82 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HAPPY SECRET, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo HAPPY SECRET: Bratislava - Ružinov

HAPPY SECRET sídli na adrese Šalviová 48, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví296okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

HAPPY SECRET: IČO, sídlo a základné údaje

HAPPY SECRET s. r. o. (IČO 54940435) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Alexandra Ondrejkovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 401 € a výsledok hospodárenia +3 057 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 11. 2022
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov343 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) HAPPY SECRET s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 401 €, typická firma odvetvia 82 458 € (medián z 2 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy HAPPY SECRET

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HAPPY SECRET

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HAPPY SECRET

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 33 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava II

PROGAST, spol. s r.o.PLEURAN, s.r.o.BOD, s.r.o.Macabere - sklady s. r. o.Mimarc Group s.r.o

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk