VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Elissha s.r.o.

Modra · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

74 997 €tržby 2025 ▲ 10 %+22 606 €zisk 2025

aktívna 4 roky1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

74 997 €tržby 2025 ▲ 10 %
+22 606 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 19 930 €, výsledok hospodárenia 10 930 €
  2. 23 : tržby 52 188 €, výsledok hospodárenia 11 985 €
  3. 24 : tržby 68 317 €, výsledok hospodárenia 3 436 €
  4. 25 : tržby 74 997 €, výsledok hospodárenia 22 606 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Elissha s.r.o. (IČO 54933161) mala v roku 2025 tržby 74 997 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Elissha

V roku 2025 mala Elissha priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 10 794 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Elissha

Podľa Registra právnických osôb koná za Elissha 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Elissha

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Elissha
Podiely spoločníkov na vkladoch Elissha Ing. Gabriela Heffnerová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Gabriela Heffnerová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Gabriela Heffnerová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Gabriela Heffnerováod 7. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Elissha

Za rok 2025 má Elissha v závierke tržby 74 997 €, o 9,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 606 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 74 997 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 651 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202575 tis. €▲ +9,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202523 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202548 tis. €
Vlastné imanie 202528 tis. €
Záväzky 202520 tis. €42,0 % majetku
Pridaná hodnota 202537 tis. €
Zisková marža 2025+30,1 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 4 roky49 tis. €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 651 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Elissha

Súvaha Elissha

Všetky čísla zo závierok Elissha (4 roky)
Čísla zo závierok Elissha po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202574 997 €22 606 €48 474 €28 106 €20 368 €36 959 €+30,1 %
202468 317 €3 436 €49 614 €8 936 €40 678 €16 839 €+5,0 %
202352 188 €11 985 €47 481 €27 915 €19 566 €20 903 €+23,0 %
202219 930 €10 930 €18 188 €15 930 €2 258 €12 940 €+54,8 %

Riziko: zaplatí Elissha?

Peniaze od štátu: Elissha

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Elissha

Dátum vzniku Elissha je 7. 10. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/164098/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 19 930 € · majetok 18 188 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121821933
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 74 997 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Elissha

  • - Autorizovaný stavebný inžinier v kategórii: Inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
  • - Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • - Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • - Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • - Reklamné a marketingové služby
  • - Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • - Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Elissha v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

Elissha je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), Elissha má 74 997 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 358 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Elissha 39. z 111.

V odvetví v okrese Pezinok358aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 329Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Elissha, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Pezinok ›

Sídlo Elissha: Modra

Elissha sídli na adrese Trnavská 51, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 791 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Modra1 791aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví358okres Pezinok
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Elissha: IČO, sídlo a základné údaje

Elissha s.r.o. (IČO 54933161) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 7. 10. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Gabriela Heffnerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 74 997 € a výsledok hospodárenia +22 606 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 10. 2022
ObecModra
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov2 651 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Elissha s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 74 997 €, typická firma odvetvia 51 421 € (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy Elissha

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Elissha

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Elissha

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov107firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Modra

Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Pezinok

SLAVEX Slovakia s.r.o.PROPOS, spol. s r.o.J.M.V.drevo art s. r. o.E.D.M.S., s.r.o.refys s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk