ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tomáš Majerčák

Slovenská Ves · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026

Tržby a zisk

Tomáš Majerčák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká4 roky
zmluvy so štátom0

Tomáš Majerčák (IČO 54925941), sídlo Slovenská Ves, je v registri zapísaný od 22. 9. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).

Tomáš Majerčák: IČO, sídlo a základné údaje

Tomáš Majerčák (IČO 54925941) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Slovenská Ves, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 22. 9. 2022, podniká 4 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Tomáš Majerčák

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Tomáš Majerčák smie robiť.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.

Tomáš Majerčák v odvetví výroba a spracovanie kovov

Tomáš Majerčák je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 28 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Kežmarok28aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Kežmarok ›

História Tomáš Majerčák

Dátum vzniku Tomáš Majerčák je 22. 9. 2022, teda pred 4 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 730-20317

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Slovenská Ves

Tomáš Majerčák má miesto podnikania v obci Slovenská Ves, okres Kežmarok. V obci Slovenská Ves je 191 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 277.

Subjektov v obci Slovenská Ves191aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 277aktívnych
V tom istom odvetví28okres Kežmarok

Slovenská Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

Údaje z registra
Obchodné menoTomáš Majerčák
Sídlo059 02 Slovenská VesPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Kežmarok, číslo 730-20317Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 21. 9. 2026 o 14:51.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Vznik22. 9. 2022
ObecSlovenská Ves
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk