VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KONTAKT Z, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

133 049 €tržby 2025 ▲ 478 %+4 692 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

133 049 €tržby 2025 ▲ 478 %
+4 692 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 2 774 €, výsledok hospodárenia -3 €
  2. 23 : tržby 24 015 €, výsledok hospodárenia 1 091 €
  3. 24 : tržby 23 037 €, výsledok hospodárenia 2 808 €
  4. 25 : tržby 133 049 €, výsledok hospodárenia 4 692 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KONTAKT Z, s. r. o. (IČO 54908965) mala v roku 2025 tržby 133 049 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KONTAKT Z

KONTAKT Z má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 889 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ KONTAKT Z

Podľa Registra právnických osôb koná za KONTAKT Z 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník KONTAKT Z

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KONTAKT Z
Podiely spoločníkov na vkladoch KONTAKT Z Maximilian Krivosudský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Maximilian Krivosudský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Maximilian Krivosudský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Maximilian Krivosudskýod 27. 9. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KONTAKT Z

Za rok 2025 má KONTAKT Z v závierke tržby 133 049 €, o 477,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 692 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 133 049 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 487 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025133 tis. €▲ +477,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 692 €zisk
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 202525 tis. €64,6 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+3,5 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky8 588 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 487 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KONTAKT Z

Súvaha KONTAKT Z

Všetky čísla zo závierok KONTAKT Z (4 roky)
Čísla zo závierok KONTAKT Z po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025133 049 €4 692 €38 404 €13 589 €24 815 €12 093 €+3,5 %
202423 037 €2 808 €37 645 €8 896 €28 749 €6 343 €+12,2 %
202324 015 €1 091 €7 522 €6 088 €1 434 €4 005 €+4,5 %
20222 774 €−3 €4 997 €4 997 €—−3 €−0,1 %

Riziko: zaplatí KONTAKT Z?

KONTAKT Z a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom KONTAKT Z z roku 2025.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20256. 5. 2025

História firmy KONTAKT Z

Dátum vzniku KONTAKT Z je 27. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/163885/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 2 774 € · majetok 4 997 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ PAAS s.r.o.. Firma vznikla 27. 9. 2022.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121815410
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 133 049 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KONTAKT Z

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

KONTAKT Z v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

KONTAKT Z je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), KONTAKT Z má 133 049 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KONTAKT Z 510. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 949aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KONTAKT Z, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo KONTAKT Z: Bratislava - Ružinov

KONTAKT Z sídli na adrese Na piesku 37, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 949okres Bratislava II
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

KONTAKT Z: IČO, sídlo a základné údaje

KONTAKT Z, s. r. o. (IČO 54908965) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Maximilian Krivosudský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 133 049 € a výsledok hospodárenia +4 692 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 9. 2022
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 487 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) KONTAKT Z, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 133 049 €, typická firma odvetvia 45 462 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy KONTAKT Z

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KONTAKT Z

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KONTAKT Z

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Sunpower Reflect SK, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II

Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk