RELAXUS s. r. o.
Uhorské · Služby poskytované v lesníctve
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk
RELAXUS s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
RELAXUS s. r. o. (IČO 54905257), sídlo Uhorské, je v registri zapísaná od 4. 10. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RELAXUS
V roku 2025 mala RELAXUS priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ RELAXUS
Podľa Registra právnických osôb koná za RELAXUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník RELAXUS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Juraj Kudlák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Juraj Kudlákod 4. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RELAXUS
Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát RELAXUS
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −1 353 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −490 € |
| 2024 | −514 € |
| 2023 | −100 € |
| 2022 | −249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RELAXUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 587 €, vlastné imanie 3 647 € a záväzky 940 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 587 € | 3 647 € | 940 € |
| 2024 | 4 577 € | 4 137 € | 440 € |
| 2023 | 4 651 € | 4 651 € | — |
| 2022 | 4 751 € | 4 751 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RELAXUS (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −490 € | 4 587 € | 3 647 € | 940 € | −150 € | — |
| 2024 | — | −514 € | 4 577 € | 4 137 € | 440 € | −174 € | — |
| 2023 | — | −100 € | 4 651 € | 4 651 € | — | −100 € | — |
| 2022 | — | −249 € | 4 751 € | 4 751 € | — | −249 € | — |
Riziko: zaplatí RELAXUS?
Peniaze od štátu: RELAXUS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RELAXUS
Dátum vzniku RELAXUS je 4. 10. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44736/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 751 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RELAXUS
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
RELAXUS v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
RELAXUS je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. V okrese Poltár je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov.
Sídlo RELAXUS: Uhorské
RELAXUS sídli na adrese Hradište 7, 985 25 Uhorské, okres Poltár. V obci Uhorské je 58 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 275.
Uhorské: obyvatelia a dáta ›Okres Poltár ›Adresár firiem v okrese Poltár ›
RELAXUS: IČO, sídlo a základné údaje
RELAXUS s. r. o. (IČO 54905257) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Uhorské, okres Poltár. Dátum vzniku je 4. 10. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Juraj Kudlák.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 10. 2022 |
| Obec | Uhorské |
| Okres | Okres Poltár |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy RELAXUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RELAXUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RELAXUS
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 892 tis. €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Uhorskétypický nepokrytý dopyt 206 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever552 zmlúv za 3 roky · 38 813 469 € · naposledy 9. 10. 2026Mestské lesy Košice a.s.493 zmlúv za 3 roky · 6 857 € · naposledy 6. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra472 zmlúv za 3 roky · 13 167 269 € · naposledy 28. 5. 2026 Všetkých 393 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Uhorské
Groundmetal s.r.o.SOLAR-MONT CN s. r. o.JP&NP stav s. r. o.Pozemkové spoločenstvo ŠtajnerkaPozemkové spoločenstvo FarkaškaVšetky firmy v obci Uhorské ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Poltár
MB 815 s.r.o.Komposesorát Pavla Majorčíka, s.r.o.KALKO spol. s r.o.MS WOOD, s.r.o.SPODNIAK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.