Soňa Jánošíková, s. r. o.
Brezno · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
14 601 €tržby 2025 ▼ 89 %+3 225 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 105 €, výsledok hospodárenia 89 €
- 24 : tržby 129 807 €, výsledok hospodárenia 15 090 €
- 25 : tržby 14 601 €, výsledok hospodárenia 3 225 €
Soňa Jánošíková, s. r. o. (IČO 54902061) mala v roku 2025 tržby 14 601 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Soňa Jánošíková
V roku 2025 mala Soňa Jánošíková priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 172 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 172 € | — |
| 2024 | — | 7 505 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Soňa Jánošíková
Podľa Registra právnických osôb koná za Soňa Jánošíková 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Soňa Jánošíková
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Soňa Jánošíková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Soňa Jánošíkováod 25. 1. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Soňa Jánošíková
Za rok 2025 má Soňa Jánošíková v závierke tržby 14 601 €, o 88,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 225 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 129 807 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 361 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Soňa Jánošíková
Najvyššie tržby: rok 2024, 129 807 €. Najnižšie: rok 2023, 105 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 601 € |
| 2024 | 129 807 € |
| 2023 | 105 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 18 404 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 225 € |
| 2024 | 15 090 € |
| 2023 | 89 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Soňa Jánošíková
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,1 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Soňa Jánošíková | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +22,1 % | +4,5 % |
| 2024 | +11,6 % | +3,1 % |
| 2023 | +84,8 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Soňa Jánošíková
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 245 €, vlastné imanie 23 404 € a záväzky 841 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 245 € | 23 404 € | 841 € |
| 2024 | 24 313 € | 20 179 € | 4 134 € |
| 2023 | 5 105 € | 5 089 € | 16 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Soňa Jánošíková (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 601 € | 3 225 € | 24 245 € | 23 404 € | 841 € | 5 371 € | +22,1 % |
| 2024 | 129 807 € | 15 090 € | 24 313 € | 20 179 € | 4 134 € | 22 710 € | +11,6 % |
| 2023 | 105 € | 89 € | 5 105 € | 5 089 € | 16 € | 105 € | +84,8 % |
Riziko: zaplatí Soňa Jánošíková?
Peniaze od štátu: Soňa Jánošíková
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Soňa Jánošíková
Dátum vzniku Soňa Jánošíková je 25. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné mená: Path Forward s. r. o., Bianson, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49238/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 105 € · majetok 5 105 €
- Nový štatutár: Soňa JánošíkováKonateľ
- Nový spoločník: Soňa JánošíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Path Forward s. r. o., odvtedy Bianson, s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121890705
- Zmena obchodného menaPredtým Bianson, s. r. o., odvtedy Soňa Jánošíková, s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 14 601 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Soňa Jánošíková
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Finančné sprostredkovanie v sektore doplnkového dôchodkového sporenia - podriadený finančný agent
- Finančné sprostredkovanie v sektore starobného dôchodkového sporenia - podriadený finančný agent
- Finančné sprostredkovanie v sektore kapitálového trhu - podriadený finančný agent
- Finančné sprostredkovanie v sektore poistenia a zaistenia - podriadený finančný agent
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Soňa Jánošíková v odvetví ostatné osobné služby
Soňa Jánošíková je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 124 závierok), Soňa Jánošíková má 14 601 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Soňa Jánošíková 20. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 813 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 212 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 813 € |
| Soňa Jánošíková | 14 601 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Soňa Jánošíková
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Soňa Jánošíková s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Soňa Jánošíková | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 601 € | 29 714 € |
| 2024 | 129 807 € | 28 380 € |
| 2023 | 105 € | 26 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Soňa Jánošíková | 14 601 € |
|---|---|
| medián okresu Brezno | 28 023 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- L&L TEXTILE SERVICE, s.r.o.Galanta · tržby 33 905 € (2025)
- Salón KM s. r. o.Prusy · tržby 33 894 € (2025)
- Narine s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 33 886 € (2024)
- KlaCare s.r.o.Topoľníky · tržby 33 872 € (2025)
- Longevity partner s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 33 813 € (2025)
- MARMYS, s.r.o.Humenné · tržby 33 667 € (2025)
- ZM Hairsalon s. r. o.Rajčany · tržby 33 665 € (2025)
- Lastdon Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 621 € (2025)
- DANIELS s.r.o.Prešov · tržby 33 606 € (2023)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Soňa Jánošíková, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Soňa Jánošíková: Brezno
Soňa Jánošíková sídli na adrese Černákova 2046/8, 977 01 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 084 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 985. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
Soňa Jánošíková: IČO, sídlo a základné údaje
Soňa Jánošíková, s. r. o. (IČO 54902061) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 25. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Soňa Jánošíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 601 € a výsledok hospodárenia +3 225 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 1. 2023 |
| Skoršie názvy | Path Forward s. r. o. Bianson, s. r. o. |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Vyrubená daň z príjmov | 361 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Soňa Jánošíková, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 601 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 124 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›
Sieť prepojení firmy Soňa Jánošíková
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Soňa Jánošíková
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Soňa Jánošíková
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 054 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Brezno
DH Invest, s. r. o.KMS Group s.r.o.KRES Br, s.r.o.Wellipt s.r.o.InterKRES Br, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.