TAKTIK Slovensko, s. r. o.
Rosina · Služby pre tlač a médiá
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk
TAKTIK Slovensko, s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
TAKTIK Slovensko, s. r. o. (IČO 54877512), sídlo Rosina, je v registri zapísaná od 22. 9. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TAKTIK Slovensko
Podľa Registra právnických osôb koná za TAKTIK Slovensko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník TAKTIK Slovensko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- TAKTIK International, s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| TAKTIK International, s.r.o.od 22. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TAKTIK Slovensko
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát TAKTIK Slovensko
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −920 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −454 € |
| 2024 | −426 € |
| 2023 | −40 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAKTIK Slovensko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 095 €, vlastné imanie 3 730 € a záväzky 1 365 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 095 € | 3 730 € | 1 365 € |
| 2024 | 4 874 € | 4 184 € | 690 € |
| 2023 | 4 960 € | 4 960 € | — |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAKTIK Slovensko (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −454 € | 5 095 € | 3 730 € | 1 365 € | — | — |
| 2024 | — | −426 € | 4 874 € | 4 184 € | 690 € | — | — |
| 2023 | — | −40 € | 4 960 € | 4 960 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí TAKTIK Slovensko?
Peniaze od štátu: TAKTIK Slovensko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TAKTIK Slovensko
Dátum vzniku TAKTIK Slovensko je 22. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80487/L
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAKTIK Slovensko
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
TAKTIK Slovensko v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
TAKTIK Slovensko je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť služby pre tlač a médiá. V okrese Žilina je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov.
Sídlo TAKTIK Slovensko: Rosina
TAKTIK Slovensko sídli na adrese Rosina 1149, 013 22 Rosina, okres Žilina. V obci Rosina je 663 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Rosina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
TAKTIK Slovensko: IČO, sídlo a základné údaje
TAKTIK Slovensko, s. r. o. (IČO 54877512) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rosina, okres Žilina. Dátum vzniku je 22. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Maroš Blahovec.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 9. 2022 |
| Obec | Rosina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TAKTIK Slovensko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TAKTIK Slovensko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAKTIK Slovensko
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Rosinatypický nepokrytý dopyt 156 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen68 zmlúv za 3 roky · 2 559 235 € · naposledy 22. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas49 zmlúv za 3 roky · 57 148 € · naposledy 2. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska28 zmlúv za 3 roky · 42 020 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 244 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Constario DEVELOPMENT, a. s.Blue Invest Group, a. s.RELINESERV s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Rosina
MIKOMIX, spol. s r.o.Komplex s.r.o.ALUMIX, s.r.o.PDM Autosúčiastky s. r. o.PEKÁREŇ ĎUROŠKA, s.r.o.Všetky firmy v obci Rosina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.13) v okrese Žilina
DAVEX-SK, s.r.o.Varínska tlačiareň/ELEKTRO AB s.r.o.SOARCH, s.r.o.ABTLAČ SK, spoločnosť s ručením obmedzenýmStrength, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.