ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Filip Bácskai

Košice - Západ · Skladovanie a uskladňovanie

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Filip Bácskai: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká4 roky
zmluvy so štátom2 za 840 €

Filip Bácskai (IČO 54872367), sídlo Košice - mestská časť Západ, je v registri zapísaný od 30. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Filip Bácskai: IČO, sídlo a základné údaje

Filip Bácskai (IČO 54872367) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Košice - Západ, okres Košice II, Košický kraj. Dátum vzniku je 30. 8. 2022, podniká 4 roky.

Obchodné meno
Filip Bácskai
IČO
54872367
DIČ
neuvádza sa
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Dátum vzniku
30. 8. 2022
Stav
v registri aktívna
Miesto podnikania
040 11 Košice - mestská časť Západ
Činnosť podľa registra
Skladovanie a uskladňovanie 5210
Zapísaná v
Živnostenský register, Okresný úrad Košice, 820-98644
Sektor ESA 2010
Samostatne zárobkovo činné osoby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Filip Bácskai v odvetví skladovanie a služby v doprave

Filip Bácskai je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. V okrese Košice II je v tomto odvetví 197 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice II197aktívnych subjektov

Doprava a skladovanie v okrese Košice II ›

Filip Bácskai a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Filip Bácskai v objeme 840 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Visit Košice: 840 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv840 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202523. 12. 2025
Objem zmlúv so štátom Filip Bácskai po rokoch
Objem verejných zmlúv Filip Bácskai po rokochZmluvy podľa roka účinnosti, spolu 840 €. 2025: 840 €8402026: 0 €020252026

Rok s najväčším objemom: 2025, 840 € v 1 zmluve.

Čísla v tabuľke
Zmluvy so štátom po rokoch
RokZmlúvObjem
202610 €
20251840 €

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.

Zmluvy, odberatelia a súťaže v sekcii Peniaze od štátu ›

História Filip Bácskai

Dátum vzniku Filip Bácskai je 30. 8. 2022, teda pred 4 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 820-98644
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Visit Košice, hodnota zmluvy 840 €. Firma vznikla 30. 8. 2022.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Košice - Západ

Filip Bácskai má miesto podnikania v obci Košice - Západ, okres Košice II, Košický kraj. V obci Košice - Západ je 7 191 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 077.

Subjektov v obci Košice - Západ7 191aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 077aktívnych
V tom istom odvetví197okres Košice II

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Košický kraj ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Údaje z registra
Obchodné menoFilip Bácskai
Sídlo040 11 Košice - mestská časť ZápadPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register, Okresný úrad Košice, 820-98644Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSkladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210)
Sektor podľa ESA 2010Samostatne zárobkovo činné osoby
Vznik30. 8. 2022
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Čo firma smie robiť · 10 činností
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk