VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MANSAR s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk

MANSAR s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu4 roky
zmluvy so štátom4 za 845 €

MANSAR s. r. o. (IČO 54872316), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 28. 9. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MANSAR

V roku 2025 mala MANSAR priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia MANSAR

Podľa Registra právnických osôb konajú za MANSAR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci MANSAR

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MANSAR
Podiely spoločníkov na vkladoch MANSAR Mgr. Dušan Michalec 50,0 %, Mgr. Roman Matějíček 50,0 %. Spolu 2 690 000 €. Mgr. Dušan Michalec: 1 345 000 €, 50,0 %Mgr. Roman Matějíček: 1 345 000 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Dušan Michalec50,0 %
  • Mgr. Roman Matějíček50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Dušan Michalecod 11. 5. 2024 1 345 000 €50,0 %
Mgr. Roman Matějíčekod 11. 5. 2024 1 345 000 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MANSAR

Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20253,89 mil. €
Vlastné imanie 20252,67 mil. €
Záväzky 20251,21 mil. €31,2 % majetku
Pridaná hodnota 20253 763 €
Súčet výsledkov za 4 roky−15 tis. €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MANSAR

Súvaha MANSAR

Všetky čísla zo závierok MANSAR (4 roky)
Čísla zo závierok MANSAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−4 731 €3 885 744 €2 674 826 €1 210 918 €3 763 €—
2024—−9 597 €3 592 066 €2 679 556 €912 510 €−6 014 €—
2023—−809 €3 405 225 €3 359 153 €46 072 €761 €—
2022—−38 €3 384 992 €3 359 962 €25 030 €−34 €—

Riziko: zaplatí MANSAR?

MANSAR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom MANSAR v objeme 845 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Slovenský pozemkový fond: 500 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv845 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202418. 4. 2024

História firmy MANSAR

Dátum vzniku MANSAR je 28. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/167674/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 3 384 992 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 28. 9. 2022.
  4. Nový spoločník: Mgr. Roman MatějíčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121816158
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MANSAR

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

MANSAR v odvetví administratívne a kancelárske služby

MANSAR je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 363 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I5 363aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo MANSAR: Bratislava - Staré Mesto

MANSAR sídli na adrese Vajanského nábrežie 5, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 62 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví5 363okres Bratislava I
Na tej istej adrese62aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

MANSAR: IČO, sídlo a základné údaje

MANSAR s. r. o. (IČO 54872316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Mgr. Dušan Michalec a Mgr. Roman Matějíček.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie2 690 000 €
Vznik28. 9. 2022
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MANSAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MANSAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MANSAR

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Comoda s.r.o.GM group s.r.o.Nová Lopušná s. r. o.MDM Lopušna s. r. o.DM Assets s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk