Katarína Cvičelová
Svinia · Administratívne a pomocné činnosti
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk
Katarína Cvičelová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Katarína Cvičelová (IČO 54858593), sídlo Svinia, je v registri zapísaný od 24. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026).
Katarína Cvičelová: IČO, sídlo a základné údaje
Katarína Cvičelová (IČO 54858593) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Svinia, okres Prešov. Dátum vzniku je 24. 8. 2022, podniká 4 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Katarína Cvičelová
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Katarína Cvičelová smie robiť.
- Administratívne služby
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Katarína Cvičelová v odvetví administratívne a kancelárske služby
Katarína Cvičelová je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. V okrese Prešov je v tomto odvetví 1 841 aktívnych subjektov.
História Katarína Cvičelová
Dátum vzniku Katarína Cvičelová je 24. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Katarína Triščová.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 750-62191
- Zmena obchodného menaPredtým Katarína Triščová, odvtedy Katarína Cvičelová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Svinia
Katarína Cvičelová má miesto podnikania v obci Svinia, okres Prešov. V obci Svinia je 162 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 28 965.
Svinia: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Vznik | 24. 8. 2022 |
| Skoršie názvy | Katarína Triščová |
| Obec | Svinia |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.