UniqHomes, s. r. o.
Košice - Dargovských hrdinov · Výstavba obytných a neobytných budov
32 901 €tržby 2025 ▼ 10 %+10 001 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 21 005 €, výsledok hospodárenia 10 448 €
- 23 : tržby 23 000 €, výsledok hospodárenia 389 €
- 24 : tržby 36 628 €, výsledok hospodárenia 2 580 €
- 25 : tržby 32 901 €, výsledok hospodárenia 10 001 €
UniqHomes, s. r. o. (IČO 54855365) mala v roku 2025 tržby 32 901 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci UniqHomes
UniqHomes má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 730 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 730 € | — |
| 2024 | — | 649 € | — |
| 2023 | — | 161 € | — |
| 2022 | — | 27 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ UniqHomes
Podľa Registra právnických osôb koná za UniqHomes 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník UniqHomes
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Július Csizmár100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Július Csizmárod 3. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok UniqHomes
Za rok 2025 má UniqHomes v závierke tržby 32 901 €, o 10,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 001 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 36 628 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 113 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát UniqHomes
Najvyššie tržby: rok 2024, 36 628 €. Najnižšie: rok 2022, 21 005 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 32 901 € |
| 2024 | 36 628 € |
| 2023 | 23 000 € |
| 2022 | 21 005 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 23 418 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 001 € |
| 2024 | 2 580 € |
| 2023 | 389 € |
| 2022 | 10 448 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- UniqHomes
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +30,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | UniqHomes | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +30,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +7,0 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,7 % | +1,8 % |
| 2022 | +49,7 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+59,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,2 % |
| 2024 | +59,3 % |
| 2023 | +9,5 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UniqHomes
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 866 €, vlastné imanie 28 417 € a záväzky 12 449 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 866 € | 28 417 € | 12 449 € |
| 2024 | 40 292 € | 18 416 € | 21 876 € |
| 2023 | 41 692 € | 15 836 € | 25 856 € |
| 2022 | 21 795 € | 15 448 € | 6 347 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UniqHomes (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 901 € | 10 001 € | 40 866 € | 28 417 € | 12 449 € | 12 086 € | +30,4 % |
| 2024 | 36 628 € | 2 580 € | 40 292 € | 18 416 € | 21 876 € | 3 698 € | +7,0 % |
| 2023 | 23 000 € | 389 € | 41 692 € | 15 836 € | 25 856 € | 696 € | +1,7 % |
| 2022 | 21 005 € | 10 448 € | 21 795 € | 15 448 € | 6 347 € | 12 322 € | +49,7 % |
Riziko: zaplatí UniqHomes?
Peniaze od štátu: UniqHomes
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UniqHomes
Dátum vzniku UniqHomes je 3. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54930/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 21 005 € · majetok 21 795 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 32 901 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti UniqHomes
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
UniqHomes v odvetví výstavba budov
UniqHomes je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), UniqHomes má 32 901 €, čo je 53 % mediánu. V okrese Košice III je v tomto odvetví 85 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UniqHomes 31. z 41.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| UniqHomes | 32 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- UniqHomes
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby UniqHomes s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | UniqHomes | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 32 901 € | 61 729 € |
| 2024 | 36 628 € | 55 174 € |
| 2023 | 23 000 € | 57 914 € |
| 2022 | 21 005 € | 62 248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| UniqHomes | 32 901 € |
|---|---|
| medián okresu Košice III | 49 900 € |
| medián kraja | 59 802 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MPU Project s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 78 432 € (2024)
- Lennon s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 78 425 € (2025)
- Marek Development, s.r.o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 78 400 € (2024)
- Archination s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 374 € (2025)
- StavCore s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 78 372 € (2025)
- Stiglo s. r. o.Kráľová pri Senci · tržby 78 357 € (2025)
- TRIMIX s.r.o.Skalica · tržby 78 357 € (2025)
- Stavbyt Martin s.r.o.Žabokreky · tržby 78 275 € (2024)
- StellarFin s. r. o.Ľubotice · tržby 78 270 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UniqHomes, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo UniqHomes: Košice - Dargovských hrdinov
UniqHomes sídli na adrese Štúrova 10/20, 040 01 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 801 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 335.
Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›
UniqHomes: IČO, sídlo a základné údaje
UniqHomes, s. r. o. (IČO 54855365) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 3. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Július Csizmár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 32 901 € a výsledok hospodárenia +10 001 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 9. 2022 |
| Obec | Košice - Dargovských hrdinov |
| Okres | Okres Košice III |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 113 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) UniqHomes, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 32 901 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice III ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice III ›
Sieť prepojení firmy UniqHomes
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu UniqHomes
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UniqHomes
- Tendre101súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,6 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy173zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov402firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 610 tis. €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov
AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice III
ZIBERI s.r.o.PHIS Group s.r.o.C.I.C.A., spol. s r.o.THterm, s.r.o.PETANN s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.