VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

COLD Company, spol. s r. o.

Bratislava - Lamač · Nákladná cestná doprava

458 029 €tržby 2025 ▼ 4 %−18 445 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

458 029 €tržby 2025 ▼ 4 %
−18 445 €strata 2025
  1. 22 : tržby 635 €, výsledok hospodárenia -8 826 €
  2. 23 : tržby 31 753 €, výsledok hospodárenia -29 557 €
  3. 24 : tržby 478 708 €, výsledok hospodárenia -13 575 €
  4. 25 : tržby 458 029 €, výsledok hospodárenia -18 445 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

COLD Company, spol. s r. o. (IČO 54841054) mala v roku 2025 tržby 458 029 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci COLD Company

V roku 2025 mala COLD Company priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 18 783 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia COLD Company

Podľa Registra právnických osôb konajú za COLD Company 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci COLD Company

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch COLD Company
Podiely spoločníkov na vkladoch COLD Company František Lošonský 33,3 %, Ing. Lukáš Michniewicz 33,3 %, Ing. Vladimír Michniewicz 33,3 %. Spolu 5 000 €. František Lošonský: 1 667 €, 33,3 %Ing. Lukáš Michniewicz: 1 667 €, 33,3 %Ing. Vladimír Michniewicz: 1 666 €, 33,3 %33,3 % najväčší podiel
  • František Lošonský33,3 %
  • Ing. Lukáš Michniewicz33,3 %
  • Ing. Vladimír Michniewicz33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
František Lošonskýod 1. 9. 2022 1 667 €33,3 %
Ing. Lukáš Michniewiczod 1. 9. 2022 1 667 €33,3 %
Ing. Vladimír Michniewiczod 1. 9. 2022 1 666 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok COLD Company

Za rok 2025 má COLD Company v závierke tržby 458 029 €, o 4,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −18 445 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 478 708 €.

Tržby 2025458 tis. €▼ −4,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−18 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025238 tis. €
Vlastné imanie 2025−65 tis. €
Záväzky 2025304 tis. €127,4 % majetku
Pridaná hodnota 20252 645 €
Zisková marža 2025−4,0 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky−70 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát COLD Company

Súvaha COLD Company

Všetky čísla zo závierok COLD Company (4 roky)
Čísla zo závierok COLD Company po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025458 029 €−18 445 €238 312 €−65 403 €303 570 €2 645 €−4,0 %
2024478 708 €−13 575 €36 422 €−46 958 €83 257 €14 009 €−2,8 %
202331 753 €−29 557 €73 109 €−33 383 €106 492 €−3 806 €−93,1 %
2022635 €−8 826 €1 792 €−3 826 €5 618 €−3 663 €−1 389,9 %

Riziko: zaplatí COLD Company?

Peniaze od štátu: COLD Company

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy COLD Company

Dátum vzniku COLD Company je 1. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/163399/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121803937
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 635 € · majetok 1 792 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 458 029 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti COLD Company

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kuriérske služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

COLD Company v odvetví pozemná doprava

COLD Company je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), COLD Company má 458 029 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 523 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je COLD Company 31. z 136.

V odvetví v okrese Bratislava IV523aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb COLD Company, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava IV ›

Sídlo COLD Company: Bratislava - Lamač

COLD Company sídli na adrese Hodonínska 13, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 851 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223.

Subjektov v obci Bratislava - Lamač1 851aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 223aktívnych
V tom istom odvetví523okres Bratislava IV

Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

COLD Company: IČO, sídlo a základné údaje

COLD Company, spol. s r. o. (IČO 54841054) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 1. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Ing. Lukáš Michniewicz a Richard Nyilfa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 458 029 € a výsledok hospodárenia −18 445 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 9. 2022
ObecBratislava - Lamač
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) COLD Company, spol. s r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 458 029 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy COLD Company

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu COLD Company

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu COLD Company

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 507 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Auto Lamač spol. s r.o.Auto Lamač Plus, spol. s r.o.MLM Auto Plus s.r.o.CarCare, spol. s r. o.Silverside, a. s. v konkurze

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač

OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava IV

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.CCS - Cargo Customs Service s.r.o.SELECTED, s. r. o.Car Route, s. r. o.Jozef Slamka - International transport…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk