Transition Security Academy s. r. o.
Chorvátsky Grob · Ostatné vzdelávanie i. n.
56 331 €tržby 2025 ▲ 89 %+7 837 €zisk 2025aktívna 4 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 809 €, výsledok hospodárenia 688 €
- 23 : tržby 16 434 €, výsledok hospodárenia 8 873 €
- 24 : tržby 29 875 €, výsledok hospodárenia 7 966 €
- 25 : tržby 56 331 €, výsledok hospodárenia 7 837 €
Transition Security Academy s. r. o. (IČO 54840520) mala v roku 2025 tržby 56 331 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Transition Security Academy
V roku 2025 mala Transition Security Academy priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 258 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 258 € | — |
| 2024 | — | 475 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Transition Security Academy
Podľa Registra právnických osôb koná za Transition Security Academy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Transition Security Academy
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Transition Security Academy
Za rok 2025 má Transition Security Academy v závierke tržby 56 331 €, o 88,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 837 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 56 331 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Transition Security Academy
Najvyššie tržby: rok 2025, 56 331 €. Najnižšie: rok 2022, 809 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 56 331 € |
| 2024 | 29 875 € |
| 2023 | 16 434 € |
| 2022 | 809 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 25 364 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 837 € |
| 2024 | 7 966 € |
| 2023 | 8 873 € |
| 2022 | 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Transition Security Academy
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,9 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Transition Security Academy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,9 % | +8,6 % |
| 2024 | +26,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +54,0 % | +5,2 % |
| 2022 | +85,0 % | +4,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Transition Security Academy
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 31 685 €, vlastné imanie 30 362 € a záväzky 1 323 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 31 685 € | 30 362 € | 1 323 € |
| 2024 | 28 562 € | 22 526 € | 6 036 € |
| 2023 | 20 206 € | 14 560 € | 5 646 € |
| 2022 | 5 809 € | 5 688 € | 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Transition Security Academy (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 331 € | 7 837 € | 31 685 € | 30 362 € | 1 323 € | 10 384 € | +13,9 % |
| 2024 | 29 875 € | 7 966 € | 28 562 € | 22 526 € | 6 036 € | 10 296 € | +26,7 % |
| 2023 | 16 434 € | 8 873 € | 20 206 € | 14 560 € | 5 646 € | 10 109 € | +54,0 % |
| 2022 | 809 € | 688 € | 5 809 € | 5 688 € | 121 € | 809 € | +85,0 % |
Riziko: zaplatí Transition Security Academy?
Peniaze od štátu: Transition Security Academy
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Transition Security Academy
Dátum vzniku Transition Security Academy je 1. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/163269/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 809 € · majetok 5 809 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121800780
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 56 331 €.
- Nový štatutár: Jana NemčovičováKonateľ
- Nový spoločník: Jana NemčovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Transition Security Academy
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Fotografické a informačné služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Transition Security Academy v odvetví vzdelávanie
Transition Security Academy je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), Transition Security Academy má 56 331 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 479 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Transition Security Academy 56. z 173.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 741 €; 10 % firiem má viac než 259 900 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 079 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 741 € |
| 10 % firiem má viac než | 259 900 € |
| Transition Security Academy | 56 331 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Transition Security Academy
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Transition Security Academy s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Transition Security Academy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 56 331 € | 39 930 € |
| 2024 | 29 875 € | 36 938 € |
| 2023 | 16 434 € | 34 197 € |
| 2022 | 809 € | 30 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Transition Security Academy | 56 331 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 42 603 € |
| medián kraja | 40 383 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SiVDent s. r. o.Myslina · tržby 136 770 € (2025)
- Kurzy pre ľudí s.r.o.Prievidza · tržby 136 689 € (2025)
- DENTAX s.r.o.Prusy · tržby 136 656 € (2025)
- Základná škola, Námestie mladosti 1, ŽilinaŽilina · tržby 136 643 € (2013)
- LOGOPÉDIA Košice s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 136 642 € (2025)
- Autistické centrum Andreas n. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 340 € (2025)
- Tesseract s. r. o.Hamuliakovo · tržby 136 305 € (2025)
- BV-STAVREA, s.r.o.Žilina · tržby 136 148 € (2016)
- Greener Life s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 135 900 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Transition Security Academy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Transition Security Academy: Chorvátsky Grob
Transition Security Academy sídli na adrese Antona Bernoláka 691/3, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 586 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364.
Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Transition Security Academy: IČO, sídlo a základné údaje
Transition Security Academy s. r. o. (IČO 54840520) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Jana Nemčovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 331 € a výsledok hospodárenia +7 837 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 9. 2022 |
| Obec | Chorvátsky Grob |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Transition Security Academy s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 331 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy Transition Security Academy
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Transition Security Academy
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Transition Security Academy
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob
KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Senec
Swiss Point Data, a. s.Stomatológia JEZBERA s.r.o.SLOVWELD ZVÁRAČSKÁ ŠKOLA, s.r.o.VITACARE s.r.o.HealthWay, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.