VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Kežmarok · Činnosti cirkevných organizácií

22 549 €tržby 2025 ▼ 15 %+8 795 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

22 549 €tržby 2025 ▼ 15 %
+8 795 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 22 : tržby 6 833 €, výsledok hospodárenia 4 521 €
  3. 23 : tržby 53 919 €, výsledok hospodárenia 10 799 €
  4. 24 : tržby 26 578 €, výsledok hospodárenia 2 390 €
  5. 25 : tržby 22 549 €, výsledok hospodárenia 8 795 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok (IČO 54822564) mala v roku 2025 tržby 22 549 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Podľa Registra právnických osôb koná za Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Za rok 2025 má Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok v závierke tržby 22 549 €, o 15,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 795 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 53 919 €.

Tržby 202523 tis. €▼ −15,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 795 €zisk
Majetok (aktíva) 202585 tis. €
Vlastné imanie 202585 tis. €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Zisková marža 2025+39,0 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov27 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Súvaha Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Všetky čísla zo závierok Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok (5 rokov)
Čísla zo závierok Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202522 549 €8 795 €84 581 €84 581 €0 €—+39,0 %
202426 578 €2 390 €40 269 €40 066 €202 €—+9,0 %
202353 919 €10 799 €35 038 €33 046 €1 992 €—+20,0 %
20226 833 €4 521 €5 141 €2 953 €2 189 €—+66,2 %
20210 €0 €1 500 €1 500 €0 €——

Riziko: zaplatí Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok?

Peniaze od štátu: Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Dátum vzniku Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok je 20. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 0 € · majetok 1 500 €
  2. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · MK-3575/2022-160/17421
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 22 549 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok v odvetví členské organizácie

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok má 22 549 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 564 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok 24. z 78.

V odvetví v okrese Kežmarok564aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Kežmarok ›

Sídlo Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok: Kežmarok

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok sídli na adrese Hviezdoslavova 25, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 522 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 322.

Subjektov v obci Kežmarok2 522aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 322aktívnych
V tom istom odvetví564okres Kežmarok

Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok: IČO, sídlo a základné údaje

Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok (IČO 54822564) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Kežmarok, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 20. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Dominik Petrík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 549 € a výsledok hospodárenia +8 795 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik20. 7. 2022
ObecKežmarok
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 549 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Gréckokatolícka cirkev, farnosť Kežmarok

  • Tendre61súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 264 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 170 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kežmarok

Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Kežmarok

Rímskokatolícka cirkev, farnosť KežmarokRímskokatolícka cirkev, farnosť Spišská…Rímskokatolícka cirkev, farnosť LendakRímskokatolícka cirkev, farnosť Spišská BeláRímskokatolícka cirkev, farnosť Veľká…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk