Ivori s. r. o.
Adamovské Kochanovce · Výroba bižutérie a podobných predmetov
6 301 €tržby 2025 ▲ 173 %−3 446 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 376 €, výsledok hospodárenia -2 126 €
- 23 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia -1 024 €
- 24 : tržby 2 311 €, výsledok hospodárenia -829 €
- 25 : tržby 6 301 €, výsledok hospodárenia -3 446 €
Ivori s. r. o. (IČO 54811767) mala v roku 2025 tržby 6 301 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Ivori
Podľa Registra právnických osôb konajú za Ivori 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci Ivori
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Ivori
Za rok 2025 má Ivori v závierke tržby 6 301 €, o 172,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 446 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 6 301 €.
Výkaz ziskov a strát Ivori
Najvyššie tržby: rok 2025, 6 301 €. Najnižšie: rok 2022, 376 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 301 € |
| 2024 | 2 311 € |
| 2023 | 1 150 € |
| 2022 | 376 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −7 425 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 446 € |
| 2024 | −829 € |
| 2023 | −1 024 € |
| 2022 | −2 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ivori
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −54,7 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ivori | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −54,7 % | +5,2 % |
| 2024 | −35,9 % | +3,6 % |
| 2023 | −89,0 % | +2,1 % |
| 2022 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+205,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +172,7 % |
| 2024 | +101,0 % |
| 2023 | +205,9 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ivori
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 878 €, vlastné imanie −2 424 € a záväzky 11 302 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 878 € | −2 424 € | 11 302 € |
| 2024 | 6 224 € | 1 022 € | 5 202 € |
| 2023 | 6 418 € | 1 850 € | 4 568 € |
| 2022 | 2 879 € | 2 874 € | 5 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ivori (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 301 € | −3 446 € | 8 878 € | −2 424 € | 11 302 € | −3 067 € | −54,7 % |
| 2024 | 2 311 € | −829 € | 6 224 € | 1 022 € | 5 202 € | −489 € | −35,9 % |
| 2023 | 1 150 € | −1 024 € | 6 418 € | 1 850 € | 4 568 € | −1 024 € | −89,0 % |
| 2022 | 376 € | −2 126 € | 2 879 € | 2 874 € | 5 € | −2 126 € | −565,4 % |
Riziko: zaplatí Ivori?
Peniaze od štátu: Ivori
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ivori
Dátum vzniku Ivori je 31. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44068/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 376 € · majetok 2 879 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 6 301 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ivori
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba sviečok a tieniacej techniky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Prenájom hnuteľných vecí
- Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Ivori v odvetví iná výroba
Ivori je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Ivori má 6 301 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 139 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ivori 57. z 62.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| Ivori | 6 301 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ivori
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ivori s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ivori | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 301 € | 38 859 € |
| 2024 | 2 311 € | 37 811 € |
| 2023 | 1 150 € | 34 266 € |
| 2022 | 376 € | 34 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ivori | 6 301 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 75 373 € |
| medián kraja | 51 978 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Manulia s. r. o.Trnava · tržby 14 665 € (2025)
- Apollo Events s.r.o.Žilina · tržby 14 407 € (2025)
- Archaeo Art, s.r.o.Šarišské Bohdanovce · tržby 14 367 € (2021)
- Playroom s. r. o.Sklené Teplice · tržby 14 333 € (2025)
- Multistep s.r.o.Bytča · tržby 14 313 € (2025)
- Žirafa s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 14 164 € (2025)
- Valart SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 161 € (2025)
- Zlatníctvo Viktória MAX, s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 14 046 € (2025)
- MB NatArt s. r. o.Poprad · tržby 14 041 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ivori, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ivori: Adamovské Kochanovce
Ivori sídli na adrese Malé Bierovce 347, 913 05 Adamovské Kochanovce, okres Trenčín. V obci Adamovské Kochanovce je 121 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680.
Adamovské Kochanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Ivori: IČO, sídlo a základné údaje
Ivori s. r. o. (IČO 54811767) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Adamovské Kochanovce, okres Trenčín. Dátum vzniku je 31. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Ing. Ivana Zajíčková a Zdenko Zajíček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 301 € a výsledok hospodárenia −3 446 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 8. 2022 |
| Obec | Adamovské Kochanovce |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Ivori s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 301 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Ivori
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ivori
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ivori
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov199firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Adamovské Kochanovcetypický nepokrytý dopyt 38 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava109 zmlúv za 3 roky · 932 217 € · naposledy 19. 6. 2026Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v Bojniciach18 zmlúv za 3 roky · 279 084 € · naposledy 26. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.17 zmlúv za 3 roky · 15 939 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 97 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Adamovské Kochanovce
AXOR s.r.o.MCS Technology, s. r. o.AXOR STAVEBNINY s. r. o.JK Gourmet, s.r.o.MS-kon, s. r. o.Všetky firmy v obci Adamovské Kochanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Trenčín
Comedus s. r. o.Thermae s. r. o.G&G sports management s.r.o.Art Mineral s.r.o.BYTOP, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.