Szauter Tradeing s. r. o.
Trnava · Ostatné vzdelávanie i. n.
603 702 €tržby 2023 ▲ 123 %−573 €strata 2023aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 270 864 €, výsledok hospodárenia -489 €
- 23 : tržby 603 702 €, výsledok hospodárenia -573 €
Szauter Tradeing s. r. o. (IČO 54806682), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 5. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Szauter Tradeing
Podľa Registra právnických osôb koná za Szauter Tradeing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Szauter Tradeing
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- József Szauter100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| József Szauterod 27. 10. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Szauter Tradeing
Za rok 2023 má Szauter Tradeing v závierke tržby 603 702 €, o 122,9 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −573 €. Závierky máme za 2 roky (2022 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2023: 603 702 €.
Výkaz ziskov a strát Szauter Tradeing
Najvyššie tržby: rok 2023, 603 702 €. Najnižšie: rok 2022, 270 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 603 702 € |
| 2022 | 270 864 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −1 062 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −573 € |
| 2022 | −489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Szauter Tradeing
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,1 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Szauter Tradeing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | −0,1 % | +5,2 % |
| 2022 | −0,2 % | +4,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Szauter Tradeing
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 972 314 €, vlastné imanie 3 938 € a záväzky 968 376 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 972 314 € | 3 938 € | 968 376 € |
| 2022 | 341 901 € | 4 511 € | 337 390 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Szauter Tradeing (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 603 702 € | −573 € | 972 314 € | 3 938 € | 968 376 € | −520 € | −0,1 % |
| 2022 | 270 864 € | −489 € | 341 901 € | 4 511 € | 337 390 € | −404 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí Szauter Tradeing?
Peniaze od štátu: Szauter Tradeing
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Szauter Tradeing
Dátum vzniku Szauter Tradeing je 5. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Kandera s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52221/T
- Nový štatutár: József SzauterKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Kandera s. r. o., odvtedy Szauter Tradeing s. r. o.
- Nový spoločník: József SzauterSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 270 864 € · majetok 341 901 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 2, posledné tržby 603 702 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Szauter Tradeing
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Szauter Tradeing v odvetví vzdelávanie
Szauter Tradeing je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 34 232 € (4 428 závierok), Szauter Tradeing má 603 702 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 548 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Szauter Tradeing 3. z 195.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 809 €, polovica do 34 232 €, tri štvrtiny do 89 139 €; 10 % firiem má viac než 234 779 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 191 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 809 € |
| medián | 34 232 € |
| horný kvartil | 89 139 € |
| 10 % firiem má viac než | 234 779 € |
| Szauter Tradeing | 603 702 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Szauter Tradeing
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Szauter Tradeing s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Szauter Tradeing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 603 702 € | 34 232 € |
| 2022 | 270 864 € | 30 933 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Szauter Tradeing | 603 702 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 43 115 € |
| medián kraja | 37 207 € |
| medián Slovenska | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Chordate, s.r.o., v likvidáciíBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 476 926 € (2017)
- EDUprofiPHARM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 466 340 € (2025)
- BOZP Danny Agency s.r.o.Nitra · tržby 1 446 373 € (2025)
- Univerzita Konštantína Filozofa v NitreNitra · tržby 1 412 063 € (2025)
- Súkromné gymnázium, Česká 10, BratislavaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 396 846 € (2025)
- DIDACTIC Martin, s.r.o.Martin · tržby 1 380 208 € (2025)
- MEDIUM-MED, s.r.o.Bojnice · tržby 1 360 102 € (2025)
- PURA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 359 060 € (2025)
- FARMI - PROFI, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 352 619 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Szauter Tradeing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Szauter Tradeing: Trnava
Szauter Tradeing sídli na adrese Ulica Halenárska 415/10, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 160 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Szauter Tradeing: IČO, sídlo a základné údaje
Szauter Tradeing s. r. o. (IČO 54806682) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 5. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je József Szauter. Za rok 2023 sú v závierke tržby 603 702 € a výsledok hospodárenia −573 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 8. 2022 |
| Skoršie názvy | Kandera s. r. o. |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Szauter Tradeing s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2023 mala 603 702 €, typická firma odvetvia 34 232 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 4 428 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Szauter Tradeing
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Szauter Tradeing
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Szauter Tradeing
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Trnava
BESSER EPS, s.r.o.BAMBINI Slovakia s.r.o.RUMAPEX s. r. o.Romavaki, s.r.o.Capital AG s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.