OceanWeb Technologies s. r. o.
Michalovce · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
107 913 €tržby 2025 ▲ 469 %+3 755 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 4 385 €, výsledok hospodárenia 1 365 €
- 23 : tržby 3 033 €, výsledok hospodárenia 602 €
- 24 : tržby 18 965 €, výsledok hospodárenia 7 772 €
- 25 : tržby 107 913 €, výsledok hospodárenia 3 755 €
OceanWeb Technologies s. r. o. (IČO 54805317) mala v roku 2025 tržby 107 913 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci OceanWeb Technologies
OceanWeb Technologies má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 295 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ OceanWeb Technologies
Podľa Registra právnických osôb koná za OceanWeb Technologies 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník OceanWeb Technologies
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roman Hajáš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Hajášod 16. 8. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok OceanWeb Technologies
Za rok 2025 má OceanWeb Technologies v závierke tržby 107 913 €, o 469,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 755 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 107 913 €.
Výkaz ziskov a strát OceanWeb Technologies
Najvyššie tržby: rok 2025, 107 913 €. Najnižšie: rok 2023, 3 033 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 107 913 € |
| 2024 | 18 965 € |
| 2023 | 3 033 € |
| 2022 | 4 385 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 13 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 755 € |
| 2024 | 7 772 € |
| 2023 | 602 € |
| 2022 | 1 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OceanWeb Technologies
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,5 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OceanWeb Technologies | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,5 % | +19,3 % |
| 2024 | +41,0 % | +12,5 % |
| 2023 | +19,8 % | +10,7 % |
| 2022 | +31,1 % | +9,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OceanWeb Technologies
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 68 843 €, vlastné imanie 48 107 € a záväzky 20 736 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 68 843 € | 48 107 € | 20 736 € |
| 2024 | 51 017 € | 44 352 € | 6 665 € |
| 2023 | 6 869 € | 6 763 € | 106 € |
| 2022 | 1 365 € | 1 365 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OceanWeb Technologies (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107 913 € | 3 755 € | 68 843 € | 48 107 € | 20 736 € | 7 145 € | +3,5 % |
| 2024 | 18 965 € | 7 772 € | 51 017 € | 44 352 € | 6 665 € | 9 744 € | +41,0 % |
| 2023 | 3 033 € | 602 € | 6 869 € | 6 763 € | 106 € | 1 159 € | +19,8 % |
| 2022 | 4 385 € | 1 365 € | 1 365 € | 1 365 € | 0 € | 4 385 € | +31,1 % |
Riziko: zaplatí OceanWeb Technologies?
Peniaze od štátu: OceanWeb Technologies
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OceanWeb Technologies
Dátum vzniku OceanWeb Technologies je 16. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54822/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 4 385 € · majetok 1 365 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 107 913 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121793344
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OceanWeb Technologies
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
OceanWeb Technologies v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
OceanWeb Technologies je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 909 € (12 890 závierok), OceanWeb Technologies má 107 913 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 174 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OceanWeb Technologies 12. z 68.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 863 €, polovica do 53 909 €, tri štvrtiny do 98 221 €; 10 % firiem má viac než 313 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 863 € |
| medián | 53 909 € |
| horný kvartil | 98 221 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 549 € |
| OceanWeb Technologies | 107 913 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OceanWeb Technologies
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OceanWeb Technologies s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OceanWeb Technologies | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 107 913 € | 53 909 € |
| 2024 | 18 965 € | 50 067 € |
| 2023 | 3 033 € | 49 305 € |
| 2022 | 4 385 € | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| OceanWeb Technologies | 107 913 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 43 791 € |
| medián kraja | 52 120 € |
| medián Slovenska | 53 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PATECCO SLOVAKIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 240 000 € (2025)
- quick solution s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 240 000 € (2022)
- Raidenstorm s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 927 € (2025)
- Geetoo Technology SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 926 € (2025)
- TRAVELDATA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 871 € (2025)
- Gaboušek s. r. o.Pezinok · tržby 239 846 € (2025)
- ShadowTeam s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 239 706 € (2025)
- SIOX s.r.o.Trnava · tržby 239 548 € (2025)
- Ozonius s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 405 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OceanWeb Technologies, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo OceanWeb Technologies: Michalovce
OceanWeb Technologies sídli na adrese Jána Hollého 738/99, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 135 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
OceanWeb Technologies: IČO, sídlo a základné údaje
OceanWeb Technologies s. r. o. (IČO 54805317) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 16. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Roman Hajáš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 107 913 € a výsledok hospodárenia +3 755 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 8. 2022 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) OceanWeb Technologies s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 107 913 €, typická firma odvetvia 53 909 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 12 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy OceanWeb Technologies
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OceanWeb Technologies
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OceanWeb Technologies
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 567 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 568 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Michalovce
GeCom, s.r.o.Bloom International s.r.o.marcon s. r. o.DALNet s.r.o.Emset s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.