LuDe, s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
LuDe, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
LuDe, s.r.o. (IČO 54803519), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaná od 27. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LuDe
LuDe má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 670 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 670 € | — |
| 2024 | — | 1 541 € | — |
| 2023 | — | 1 444 € | — |
| 2022 | — | 260 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konatelia LuDe
Podľa Registra právnických osôb konajú za LuDe 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník LuDe
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Beáta Kadlecová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Beáta Kadlecováod 27. 8. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LuDe
Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát LuDe
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 899 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 340 € |
| 2024 | −2 448 € |
| 2023 | −1 451 € |
| 2022 | −660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LuDe
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 636 €, vlastné imanie −1 898 € a záväzky 3 534 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 636 € | −1 898 € | 3 534 € |
| 2024 | 2 317 € | 442 € | 1 875 € |
| 2023 | 3 012 € | 2 890 € | 122 € |
| 2022 | 4 460 € | 4 340 € | 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LuDe (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2 340 € | 1 636 € | −1 898 € | 3 534 € | −123 € | — |
| 2024 | — | −2 448 € | 2 317 € | 442 € | 1 875 € | −483 € | — |
| 2023 | — | −1 451 € | 3 012 € | 2 890 € | 122 € | — | — |
| 2022 | — | −660 € | 4 460 € | 4 340 € | 120 € | −330 € | — |
Riziko: zaplatí LuDe?
Peniaze od štátu: LuDe
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LuDe
Dátum vzniku LuDe je 27. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44052/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 460 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LuDe
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
LuDe v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LuDe je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov.
Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sídlo LuDe: Nové Mesto nad Váhom
LuDe sídli na adrese Malinovského 2307/44, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 790 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 704. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
LuDe: IČO, sídlo a základné údaje
LuDe, s.r.o. (IČO 54803519) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 27. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Peter Kadlec a Beáta Kadlecová. Počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 8. 2022 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LuDe
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LuDe
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LuDe
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 345 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 908 zmlúv za 3 roky · 1 008 701 238 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Nové Mesto nad Váhom
Ba - Ma Clean, s. r. o.Stavebné bytové družstvo občanov Nové Mesto…ASJ GROUP s. r. o.AR služby s. r. o.Stavebné bytové družstvo občanov Stará Turá
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.