VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vladyslava Makara

Aktívny · Kežmarok · podniká od 2022 · 4 roky

Čo robí

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť všetky (12) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk

Vladyslava Makara: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká4 roky
zmluvy so štátom0

Vladyslava Makara (IČO 54775043), sídlo Kežmarok, je v registri zapísaný od 10. 8. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).

Financie a závierky Vladyslava Makara

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Vladyslava Makara?

Peniaze od štátu: Vladyslava Makara

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Vladyslava Makara

Dátum vzniku Vladyslava Makara je 10. 8. 2022, teda pred 4 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 730-20111

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Vladyslava Makara

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Vladyslava Makara v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

Vladyslava Makara je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 171 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Kežmarok171aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Kežmarok ›

Miesto podnikania: Kežmarok

Vladyslava Makara má miesto podnikania v obci Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 547 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.

Subjektov v obci Kežmarok2 547aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 425aktívnych
V tom istom odvetví171okres Kežmarok

Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

Vladyslava Makara: IČO, sídlo a základné údaje

Vladyslava Makara (IČO 54775043) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Kežmarok, okres Kežmarok. Začiatok podnikania je 10. 8. 2022, podniká 4 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo060 01 KežmarokPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Vznik10. 8. 2022
ObecKežmarok
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Vladyslava Makara

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Vladyslava Makara

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Vladyslava Makara

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
  • Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 220 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kežmarok

Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Kežmarok

ARCHENEMIX s. r. o.LMLAI s. r. o.PM ENERGY SK s. r. o.ČO SERVIS TATRY s.r.o.Icleaning s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk