VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Cranksons Production s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné špecializované dizajnérske činnosti

12 348 €tržby 2023 ▼ 49 %+10 687 €zisk 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 348 €tržby 2023 ▼ 49 %
+10 687 €zisk 2023
  1. 22 : tržby 24 202 €, výsledok hospodárenia 1 369 €
  2. 23 : tržby 12 348 €, výsledok hospodárenia 10 687 €
  3. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -518 €
  4. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Cranksons Production s. r. o. (IČO 54762847), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 27. 7. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Cranksons Production

Podľa Registra právnických osôb koná za Cranksons Production 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník Cranksons Production

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Cranksons Production
Podiely spoločníkov na vkladoch Cranksons Production Sergii Kiselov 100,0 %. Spolu 5 000 €. Sergii Kiselov: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Sergii Kiselov100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Sergii Kiselovod 27. 7. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Cranksons Production

Za rok 2023 má Cranksons Production v závierke tržby 12 348 €, o 49,0 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +10 687 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 24 202 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202312 tis. €▼ −49,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202311 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Zisková marža 2023+86,5 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 4 roky12 tis. €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Cranksons Production

Súvaha Cranksons Production

Všetky čísla zo závierok Cranksons Production (4 roky)
Čísla zo závierok Cranksons Production po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €16 537 €16 537 €0 €——
2024—−518 €16 877 €16 537 €340 €——
202312 348 €10 687 €18 967 €17 055 €1 912 €12 700 €+86,5 %
202224 202 €1 369 €8 446 €6 369 €2 077 €1 616 €+5,7 %

Riziko: zaplatí Cranksons Production?

Peniaze od štátu: Cranksons Production

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Cranksons Production

Dátum vzniku Cranksons Production je 27. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/162669/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121781222 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 24 202 € · majetok 8 446 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Cranksons Production

  • Dizajnérske činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Fotografické služby
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Informačná činnosť
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Cranksons Production v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

Cranksons Production je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť ostatné špecializované dizajnérske činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 37 655 € (3 739 závierok), Cranksons Production má 12 348 €, čo je 33 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 879 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cranksons Production 269. z 343.

V odvetví v okrese Bratislava I879aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 739Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cranksons Production, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Cranksons Production: Bratislava - Staré Mesto

Cranksons Production sídli na adrese Obchodná 559/37, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 2 510 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví879okres Bratislava I
Na tej istej adrese2 510aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Cranksons Production: IČO, sídlo a základné údaje

Cranksons Production s. r. o. (IČO 54762847) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 27. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Sergii Kiselov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 12 348 € a výsledok hospodárenia +10 687 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 7. 2022
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) Cranksons Production s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 12 348 €, typická firma odvetvia 37 655 € (medián z 3 739 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Cranksons Production

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Cranksons Production

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Cranksons Production

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 800 €
  • Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.10) v okrese Bratislava I

HYDROCHEM, s.r.o.LUXON Company s.r.o.Talaron, s.r.o.minimalic, s.r.o.AT Group, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk