MAGmont, s. r. o.
Beňadovo · Elektrická inštalácia
96 681 €tržby 2025 ▼ 6 %+5 086 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 58 820 €, výsledok hospodárenia 15 633 €
- 23 : tržby 124 857 €, výsledok hospodárenia 7 909 €
- 24 : tržby 102 587 €, výsledok hospodárenia 1 769 €
- 25 : tržby 96 681 €, výsledok hospodárenia 5 086 €
MAGmont, s. r. o. (IČO 54745012) mala v roku 2025 tržby 96 681 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MAGmont
MAGmont má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 226 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 2 226 € | — |
| 2024 | — | 3 286 € | — |
| 2023 | — | 2 775 € | — |
| 2022 | — | 1 795 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MAGmont
Podľa Registra právnických osôb koná za MAGmont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník MAGmont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Matej Hušla100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Matej Hušlaod 13. 7. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MAGmont
Za rok 2025 má MAGmont v závierke tržby 96 681 €, o 5,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 086 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 124 857 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 986 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MAGmont
Najvyššie tržby: rok 2023, 124 857 €. Najnižšie: rok 2022, 58 820 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 96 681 € |
| 2024 | 102 587 € |
| 2023 | 124 857 € |
| 2022 | 58 820 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 30 397 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 086 € |
| 2024 | 1 769 € |
| 2023 | 7 909 € |
| 2022 | 15 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAGmont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,3 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAGmont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,3 % | +4,3 % |
| 2024 | +1,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +6,3 % | +2,0 % |
| 2022 | +26,6 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+112,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,8 % |
| 2024 | −17,8 % |
| 2023 | +112,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAGmont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 57 555 €, vlastné imanie 35 397 € a záväzky 22 158 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 57 555 € | 35 397 € | 22 158 € |
| 2024 | 60 240 € | 30 311 € | 29 929 € |
| 2023 | 64 613 € | 28 542 € | 36 071 € |
| 2022 | 52 668 € | 20 633 € | 32 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAGmont (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 681 € | 5 086 € | 57 555 € | 35 397 € | 22 158 € | 21 574 € | +5,3 % |
| 2024 | 102 587 € | 1 769 € | 60 240 € | 30 311 € | 29 929 € | 15 770 € | +1,7 % |
| 2023 | 124 857 € | 7 909 € | 64 613 € | 28 542 € | 36 071 € | 18 371 € | +6,3 % |
| 2022 | 58 820 € | 15 633 € | 52 668 € | 20 633 € | 32 035 € | 21 714 € | +26,6 % |
Riziko: zaplatí MAGmont?
Peniaze od štátu: MAGmont
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MAGmont
Dátum vzniku MAGmont je 13. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80125/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121773302
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 58 820 € · majetok 52 668 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 96 681 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MAGmont
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
MAGmont v odvetví špecializované stavebné práce
MAGmont je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), MAGmont má 96 681 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 6 035 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAGmont 216. z 343.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 737 €, polovica do 71 733 €, tri štvrtiny do 268 042 €; 10 % firiem má viac než 849 086 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 737 € |
| medián | 71 733 € |
| horný kvartil | 268 042 € |
| 10 % firiem má viac než | 849 086 € |
| MAGmont | 96 681 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MAGmont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MAGmont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAGmont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 96 681 € | 71 733 € |
| 2024 | 102 587 € | 79 000 € |
| 2023 | 124 857 € | 84 532 € |
| 2022 | 58 820 € | 86 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MAGmont | 96 681 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 181 690 € |
| medián kraja | 90 564 € |
| medián Slovenska | 71 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OMEGA Electrical s. r. o.Trnava · tržby 239 913 € (2025)
- Izolácie proti vode, s. r. o.Prečín · tržby 239 885 € (2025)
- ELTO PLUS s.r.o.Michalovce · tržby 239 827 € (2025)
- Kaptah s.r.o.Nitra · tržby 239 818 € (2025)
- ZAN Slovakia s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 239 797 € (2025)
- LARGOFLOOR, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 733 € (2025)
- SORTICO - BAU, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 551 € (2019)
- ProRoof, s.r.o.Ždiar · tržby 239 515 € (2025)
- Najdek s.r.o.Čadca · tržby 239 339 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAGmont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MAGmont: Beňadovo
MAGmont sídli na adrese Beňadovo 106, 029 63 Beňadovo, okres Námestovo. V obci Beňadovo je 187 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240.
Beňadovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
MAGmont: IČO, sídlo a základné údaje
MAGmont, s. r. o. (IČO 54745012) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beňadovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 13. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Matej Hušla. Za rok 2025 sú v závierke tržby 96 681 € a výsledok hospodárenia +5 086 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 7. 2022 |
| Obec | Beňadovo |
| Okres | Okres Námestovo |
| Vyrubená daň z príjmov | 986 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MAGmont, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 96 681 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy MAGmont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAGmont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAGmont
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 585 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Beňadovotypický nepokrytý dopyt 78 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR73 zmlúv za 3 roky · 6 233 493 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 259 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Beňadovo
PM Stahl s.r.o.Doprava Jozef Rambala, s. r. o.KAMPASTAV, s. r. o.PATEREKMONT, s.r.o.PR instal, s. r. o.Všetky firmy v obci Beňadovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Námestovo
ELSPOL - SK, s. r. o.JUT - AMP s.r.o.MPKS-elektro s.r.o.PRESSLIFTS s. r. o.ToBul, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.