VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

2va s. r. o.

Bratislava - Rača · Fotografické činnosti

69 730 €tržby 2025 ▼ 21 %+1 704 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

69 730 €tržby 2025 ▼ 21 %
+1 704 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 24 930 €, výsledok hospodárenia 1 028 €
  2. 23 : tržby 90 605 €, výsledok hospodárenia 3 548 €
  3. 24 : tržby 88 380 €, výsledok hospodárenia 868 €
  4. 25 : tržby 69 730 €, výsledok hospodárenia 1 704 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

2va s. r. o. (IČO 54718392) mala v roku 2025 tržby 69 730 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci 2va

2va má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 622 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ 2va

Podľa Registra právnických osôb koná za 2va 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník 2va

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch 2va
Podiely spoločníkov na vkladoch 2va Mgr. Valentína Nídelová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Valentína Nídelová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Valentína Nídelová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Valentína Nídelováod 7. 7. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok 2va

Za rok 2025 má 2va v závierke tržby 69 730 €, o 21,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 704 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 90 605 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202570 tis. €▼ −21,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 704 €zisk
Majetok (aktíva) 202556 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 202539 tis. €69,7 % majetku
Pridaná hodnota 20257 080 €
Zisková marža 2025+2,4 %medián odvetvia +9,3 %
Súčet výsledkov za 4 roky7 148 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát 2va

Súvaha 2va

Všetky čísla zo závierok 2va (4 roky)
Čísla zo závierok 2va po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202569 730 €1 704 €56 182 €16 997 €39 185 €7 080 €+2,4 %
202488 380 €868 €23 520 €15 293 €8 227 €3 827 €+1,0 %
202390 605 €3 548 €27 961 €14 425 €13 536 €5 213 €+3,9 %
202224 930 €1 028 €6 325 €6 028 €297 €1 458 €+4,1 %

Riziko: zaplatí 2va?

Peniaze od štátu: 2va

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy 2va

Dátum vzniku 2va je 7. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/162191/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 24 930 € · majetok 6 325 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121771520
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 69 730 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti 2va

  • Fotografické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Textilná výroba
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Informačná činnosť
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Odevná výroba
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Keramická výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

2va v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

2va je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť fotografické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 756 závierok), 2va má 69 730 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 784 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 2va 119. z 312.

V odvetví v okrese Bratislava III784aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 756Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 2va, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo 2va: Bratislava - Rača

2va sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 8 591 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 022aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 396aktívnych
V tom istom odvetví784okres Bratislava III
Na tej istej adrese8 591aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

2va: IČO, sídlo a základné údaje

2va s. r. o. (IČO 54718392) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 7. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Mgr. Valentína Nídelová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 69 730 € a výsledok hospodárenia +1 704 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieFotografické činnosti (SK NACE 7420)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 7. 2022
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) 2va s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 69 730 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 756 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy 2va

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu 2va

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu 2va

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
  • Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.20) v okrese Bratislava III

MARMANDE 1 s.r.o.Veľká špajza s.r.o.60fps s. r. o.Ponyhouse, s.r.o.PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk