KAMENÁRSTVO HEČKO, s. r. o.
Veličná · Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa
44 810 €tržby 2025 ▲ 40 %+11 852 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 17 607 €, výsledok hospodárenia 1 358 €
- 23 : tržby 35 550 €, výsledok hospodárenia 10 655 €
- 24 : tržby 32 070 €, výsledok hospodárenia 7 056 €
- 25 : tržby 44 810 €, výsledok hospodárenia 11 852 €
KAMENÁRSTVO HEČKO, s. r. o. (IČO 54712041) mala v roku 2025 tržby 44 810 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KAMENÁRSTVO HEČKO
V roku 2025 mala KAMENÁRSTVO HEČKO priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ KAMENÁRSTVO HEČKO
Podľa Registra právnických osôb koná za KAMENÁRSTVO HEČKO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci KAMENÁRSTVO HEČKO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok KAMENÁRSTVO HEČKO
Za rok 2025 má KAMENÁRSTVO HEČKO v závierke tržby 44 810 €, o 39,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 852 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 44 810 €.
Výkaz ziskov a strát KAMENÁRSTVO HEČKO
Najvyššie tržby: rok 2025, 44 810 €. Najnižšie: rok 2022, 17 607 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 810 € |
| 2024 | 32 070 € |
| 2023 | 35 550 € |
| 2022 | 17 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 30 921 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 852 € |
| 2024 | 7 056 € |
| 2023 | 10 655 € |
| 2022 | 1 358 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KAMENÁRSTVO HEČKO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,4 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAMENÁRSTVO HEČKO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +26,4 % | +2,6 % |
| 2024 | +22,0 % | +2,0 % |
| 2023 | +30,0 % | +1,7 % |
| 2022 | +7,7 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+101,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +39,7 % |
| 2024 | −9,8 % |
| 2023 | +101,9 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KAMENÁRSTVO HEČKO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 39 738 €, vlastné imanie 38 421 € a záväzky 1 317 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 39 738 € | 38 421 € | 1 317 € |
| 2024 | 27 815 € | 26 570 € | 1 245 € |
| 2023 | 21 394 € | 19 514 € | 1 880 € |
| 2022 | 9 098 € | 8 858 € | 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KAMENÁRSTVO HEČKO (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 810 € | 11 852 € | 39 738 € | 38 421 € | 1 317 € | 13 186 € | +26,4 % |
| 2024 | 32 070 € | 7 056 € | 27 815 € | 26 570 € | 1 245 € | 8 301 € | +22,0 % |
| 2023 | 35 550 € | 10 655 € | 21 394 € | 19 514 € | 1 880 € | 12 536 € | +30,0 % |
| 2022 | 17 607 € | 1 358 € | 9 098 € | 8 858 € | 240 € | 1 598 € | +7,7 % |
Riziko: zaplatí KAMENÁRSTVO HEČKO?
Peniaze od štátu: KAMENÁRSTVO HEČKO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KAMENÁRSTVO HEČKO
Dátum vzniku KAMENÁRSTVO HEČKO je 12. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: KAMENÁRTSVO HEČKO, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/80109/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 17 607 € · majetok 9 098 €
- Zmena obchodného menaPredtým KAMENÁRTSVO HEČKO, s. r. o., odvtedy KAMENÁRSTVO HEČKO, s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 44 810 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KAMENÁRSTVO HEČKO
- kamenárstvo
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
- výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
KAMENÁRSTVO HEČKO v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov
KAMENÁRSTVO HEČKO je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 968 € (959 závierok), KAMENÁRSTVO HEČKO má 44 810 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KAMENÁRSTVO HEČKO 4. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 660 €, polovica do 78 968 €, tri štvrtiny do 412 586 €; 10 % firiem má viac než 3 036 510 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 831 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 660 € |
| medián | 78 968 € |
| horný kvartil | 412 586 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 036 510 € |
| KAMENÁRSTVO HEČKO | 44 810 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KAMENÁRSTVO HEČKO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KAMENÁRSTVO HEČKO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KAMENÁRSTVO HEČKO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 810 € | 78 968 € |
| 2024 | 32 070 € | 79 491 € |
| 2023 | 35 550 € | 80 397 € |
| 2022 | 17 607 € | 75 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KAMENÁRSTVO HEČKO | 44 810 € |
|---|---|
| medián kraja | 147 362 € |
| medián Slovenska | 78 968 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KAILOP s. r. o.Žilina · tržby 102 938 € (2025)
- RUBÍN - Ondrej Malček, s.r.o.Podrečany · tržby 102 781 € (2025)
- M.A.J. TOP s. r. o.Bošáca · tržby 102 602 € (2025)
- SLUNCE s. r. o., r. s. p.Komárno · tržby 102 250 € (2025)
- First West, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 100 489 € (2021)
- MARSIL s. r. o.Valaliky · tržby 99 739 € (2025)
- QualityGlass s.r.o.Štúrovo · tržby 98 022 € (2025)
- SIAL, s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 97 867 € (2025)
- avenza s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 97 752 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KAMENÁRSTVO HEČKO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KAMENÁRSTVO HEČKO: Veličná
KAMENÁRSTVO HEČKO sídli na adrese Revišné 249, 027 54 Veličná, okres Dolný Kubín. V obci Veličná je 302 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 443.
Veličná: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
KAMENÁRSTVO HEČKO: IČO, sídlo a základné údaje
KAMENÁRSTVO HEČKO, s. r. o. (IČO 54712041) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veličná, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 12. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Lukáš Hečko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 810 € a výsledok hospodárenia +11 852 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370) |
| Základné imanie | 7 500 € |
| Vznik | 12. 7. 2022 |
| Skoršie názvy | KAMENÁRTSVO HEČKO, s. r. o. |
| Obec | Veličná |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) KAMENÁRSTVO HEČKO, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 810 €, typická firma odvetvia 78 968 € (medián z 959 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›
Sieť prepojení firmy KAMENÁRSTVO HEČKO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KAMENÁRSTVO HEČKO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KAMENÁRSTVO HEČKO
- Tendre131súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
- Výhry konkurentov504firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 221 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Veličnátypický nepokrytý dopyt 150 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina78 zmlúv za 3 roky · 920 103 € · naposledy 5. 10. 2026Stredná odborná škola stavebná10 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Gemer8 zmlúv za 3 roky · 106 979 € · naposledy 23. 3. 2026 Všetkých 79 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Veličná
ARBET - WORKS, s. r. o.Roofing, s.r.o.DANUP, s.r.o.ORAKOR, s.r.o.Urbárni spolumajitelia pozemkové…Všetky firmy v obci Veličná ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.