Solárium Skalica s.r.o.
Skalica · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
19 393 €tržby 2025 ▼ 26 %−6 569 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 812 €, výsledok hospodárenia -985 €
- 23 : tržby 19 093 €, výsledok hospodárenia -12 000 €
- 24 : tržby 26 318 €, výsledok hospodárenia -2 732 €
- 25 : tržby 19 393 €, výsledok hospodárenia -6 569 €
Solárium Skalica s.r.o. (IČO 54693853) mala v roku 2025 tržby 19 393 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Solárium Skalica
osobné náklady v roku 2025 boli 1 316 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 316 € | — |
| 2024 | — | 1 285 € | — |
| 2023 | — | 1 294 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Solárium Skalica
Podľa Registra právnických osôb koná za Solárium Skalica 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Solárium Skalica
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Sára Šebelová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Sára Šebelováod 7. 4. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Solárium Skalica
Za rok 2025 má Solárium Skalica v závierke tržby 19 393 €, o 26,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 569 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 26 318 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Solárium Skalica
Najvyššie tržby: rok 2024, 26 318 €. Najnižšie: rok 2022, 812 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 19 393 € |
| 2024 | 26 318 € |
| 2023 | 19 093 € |
| 2022 | 812 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −22 286 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −6 569 € |
| 2024 | −2 732 € |
| 2023 | −12 000 € |
| 2022 | −985 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Solárium Skalica
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −33,9 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Solárium Skalica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −33,9 % | +4,5 % |
| 2024 | −10,4 % | +3,1 % |
| 2023 | −62,9 % | +1,2 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Solárium Skalica
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 849 €, vlastné imanie 120 € a záväzky 729 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 849 € | 120 € | 729 € |
| 2024 | 1 859 € | −10 718 € | 12 577 € |
| 2023 | 627 € | −7 986 € | 8 613 € |
| 2022 | 5 901 € | 4 015 € | 1 886 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Solárium Skalica (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 393 € | −6 569 € | 849 € | 120 € | 729 € | −4 744 € | −33,9 % |
| 2024 | 26 318 € | −2 732 € | 1 859 € | −10 718 € | 12 577 € | −1 011 € | −10,4 % |
| 2023 | 19 093 € | −12 000 € | 627 € | −7 986 € | 8 613 € | −10 666 € | −62,9 % |
| 2022 | 812 € | −985 € | 5 901 € | 4 015 € | 1 886 € | −956 € | −121,3 % |
Riziko: zaplatí Solárium Skalica?
Peniaze od štátu: Solárium Skalica
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Solárium Skalica
Dátum vzniku Solárium Skalica je 8. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52039/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 812 € · majetok 5 901 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 19 393 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Solárium Skalica
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Solárium Skalica v odvetví ostatné osobné služby
Solárium Skalica je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), Solárium Skalica má 19 393 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 242 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Solárium Skalica 21. z 29.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 574 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 781 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 213 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 574 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 781 € |
| Solárium Skalica | 19 393 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Solárium Skalica
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Solárium Skalica s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Solárium Skalica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 393 € | 29 714 € |
| 2024 | 26 318 € | 28 339 € |
| 2023 | 19 093 € | 26 356 € |
| 2022 | 812 € | 24 061 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Solárium Skalica | 19 393 € |
|---|---|
| medián okresu Skalica | 45 406 € |
| medián kraja | 32 560 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- zazito.ooo s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 865 € (2025)
- Green walls s. r. o.Podhorany · tržby 44 838 € (2025)
- Bodymagic Healthy&Fit&Beauty s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 814 € (2025)
- REQUIEM 1, s.r.o.Nitra · tržby 44 810 € (2025)
- SOVINI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rusovce · tržby 44 777 € (2025)
- SLN 23 PN s.r.o.Šalgovce · tržby 44 776 € (2025)
- Fyzioterapia ES, s.r.o.Žilina · tržby 44 740 € (2025)
- Perfect Eye s.r.o.Komárno · tržby 44 730 € (2025)
- InStyle Studio, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 44 706 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Solárium Skalica, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Solárium Skalica: Skalica
Solárium Skalica sídli na adrese Nad Predmestím 1609/15, 909 01 Skalica, okres Skalica. V obci Skalica je 2 313 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 169. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Skalica: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
Solárium Skalica: IČO, sídlo a základné údaje
Solárium Skalica s.r.o. (IČO 54693853) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, okres Skalica. Dátum vzniku je 8. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Sára Šebelová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 393 € a výsledok hospodárenia −6 569 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 7. 2022 |
| Obec | Skalica |
| Okres | Okres Skalica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Solárium Skalica s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 393 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›
Sieť prepojení firmy Solárium Skalica
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Solárium Skalica
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Solárium Skalica
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Skalicatypický nepokrytý dopyt 839 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 040 zmlúv za 3 roky · 6 922 163 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 233 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Skalica
Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.PROTHERM PRODUCTION s.r.o.VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.GRAFOBAL, akciová spoločnosťVaillant Group Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Skalica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Skalica
MD PED s. r. o.LS Style, s. r. o.LIND group s.r.o.AgaVe Relax s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.