J. N. ZVARTECHNOLOGY, spol. s r. o.
Hlohovec · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
68 499 €tržby 2025 ▼ 57 %−233 €strata 2025aktívna 4 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 327 340 €, výsledok hospodárenia 1 984 €
- 23 : tržby 567 866 €, výsledok hospodárenia -1 964 €
- 24 : tržby 158 866 €, výsledok hospodárenia 2 167 €
- 25 : tržby 68 499 €, výsledok hospodárenia -233 €
J. N. ZVARTECHNOLOGY, spol. s r. o. (IČO 54686181) mala v roku 2025 tržby 68 499 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci J. N. ZVARTECHNOLOGY
V roku 2025 mala J. N. ZVARTECHNOLOGY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 555 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 3 555 € | 2 610 € |
| 2024 | — | 844 € | 620 € |
| 2023 | — | 55 281 € | 40 889 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 2 610 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 945 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ J. N. ZVARTECHNOLOGY
Podľa Registra právnických osôb koná za J. N. ZVARTECHNOLOGY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník J. N. ZVARTECHNOLOGY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jaroslav Nežatický100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jaroslav Nežatickýod 1. 7. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok J. N. ZVARTECHNOLOGY
Za rok 2025 má J. N. ZVARTECHNOLOGY v závierke tržby 68 499 €, o 56,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −233 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 567 866 €.
Výkaz ziskov a strát J. N. ZVARTECHNOLOGY
Najvyššie tržby: rok 2023, 567 866 €. Najnižšie: rok 2025, 68 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 68 499 € |
| 2024 | 158 866 € |
| 2023 | 567 866 € |
| 2022 | 327 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 954 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −233 € |
| 2024 | 2 167 € |
| 2023 | −1 964 € |
| 2022 | 1 984 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- J. N. ZVARTECHNOLOGY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,3 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | J. N. ZVARTECHNOLOGY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,3 % | +8,4 % |
| 2024 | +1,4 % | +4,9 % |
| 2023 | −0,3 % | +3,1 % |
| 2022 | +0,6 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+73,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −56,9 % |
| 2024 | −72,0 % |
| 2023 | +73,5 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha J. N. ZVARTECHNOLOGY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 183 284 €, vlastné imanie 6 954 € a záväzky 176 330 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 183 284 € | 6 954 € | 176 330 € |
| 2024 | 222 344 € | 7 186 € | 215 158 € |
| 2023 | 217 423 € | 5 019 € | 212 404 € |
| 2022 | 119 800 € | 6 984 € | 112 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok J. N. ZVARTECHNOLOGY (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 499 € | −233 € | 183 284 € | 6 954 € | 176 330 € | 24 730 € | −0,3 % |
| 2024 | 158 866 € | 2 167 € | 222 344 € | 7 186 € | 215 158 € | 24 475 € | +1,4 % |
| 2023 | 567 866 € | −1 964 € | 217 423 € | 5 019 € | 212 404 € | 52 825 € | −0,3 % |
| 2022 | 327 340 € | 1 984 € | 119 800 € | 6 984 € | 112 816 € | 6 710 € | +0,6 % |
Riziko: zaplatí J. N. ZVARTECHNOLOGY?
Peniaze od štátu: J. N. ZVARTECHNOLOGY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy J. N. ZVARTECHNOLOGY
Dátum vzniku J. N. ZVARTECHNOLOGY je 1. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52003/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121779539
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 327 340 € · majetok 119 800 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 68 499 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti J. N. ZVARTECHNOLOGY
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
J. N. ZVARTECHNOLOGY v odvetví administratívne a kancelárske služby
J. N. ZVARTECHNOLOGY je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), J. N. ZVARTECHNOLOGY má 68 499 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 303 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je J. N. ZVARTECHNOLOGY 37. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 591 €; 10 % firiem má viac než 393 459 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 591 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 459 € |
| J. N. ZVARTECHNOLOGY | 68 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- J. N. ZVARTECHNOLOGY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby J. N. ZVARTECHNOLOGY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | J. N. ZVARTECHNOLOGY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 68 499 € | 42 000 € |
| 2024 | 158 866 € | 39 508 € |
| 2023 | 567 866 € | 40 733 € |
| 2022 | 327 340 € | 39 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| J. N. ZVARTECHNOLOGY | 68 499 € |
|---|---|
| medián okresu Hlohovec | 43 324 € |
| medián kraja | 39 700 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TalentSync s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 772 € (2025)
- C a C group s.r.o.Nitra · tržby 157 767 € (2025)
- LU-TO SK, s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 157 732 € (2025)
- ChocoPoint, s.r.o.Prešov · tržby 157 707 € (2025)
- Menark, s.r.o.Lipovec · tržby 157 691 € (2021)
- G.T s.r.o.Sládkovičovo · tržby 157 650 € (2025)
- JANMA s.r.o.Badín · tržby 157 639 € (2025)
- OK Oftal s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 157 554 € (2025)
- SIRCO 2, s. r. o.Svidník · tržby 157 541 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb J. N. ZVARTECHNOLOGY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo J. N. ZVARTECHNOLOGY: Hlohovec
J. N. ZVARTECHNOLOGY sídli na adrese Dukelská 1628/68, 920 01 Hlohovec, okres Hlohovec. V obci Hlohovec je 2 810 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Hlohovec: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›
J. N. ZVARTECHNOLOGY: IČO, sídlo a základné údaje
J. N. ZVARTECHNOLOGY, spol. s r. o. (IČO 54686181) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 1. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Jaroslav Nežatický. Za rok 2025 sú v závierke tržby 68 499 € a výsledok hospodárenia −233 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 7. 2022 |
| Obec | Hlohovec |
| Okres | Okres Hlohovec |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) J. N. ZVARTECHNOLOGY, spol. s r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 68 499 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›
Sieť prepojení firmy J. N. ZVARTECHNOLOGY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu J. N. ZVARTECHNOLOGY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu J. N. ZVARTECHNOLOGY
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Hlohovectypický nepokrytý dopyt 5,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hlohovec
Bekaert Hlohovec, a.s.Saneca Pharmaceuticals a. s.Frutree s. r. o.COAVIS SLOVAKIA s. r. o.GPV Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hlohovec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Hlohovec
ADOS DH, s. r. o.Daifel finance, a.s.Techflow s. r. o.STRIX Assistance, s.r.o.FOURTRADERS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.