Emesve s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
32 138 €tržby 2022−35 197 €strata 2022aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 32 138 €, výsledok hospodárenia -35 197 €
Emesve s.r.o. (IČO 54676703), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 14. 6. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Emesve
osobné náklady v roku 2022 boli 10 857 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2022
- Mzdy 71 % 7 679 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 2 703 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Emesve
Podľa Registra právnických osôb koná za Emesve 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník Emesve
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- NITRAMETT PROFIT s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| NITRAMETT PROFIT s.r.o.od 22. 3. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Emesve
Za rok 2022 má Emesve v závierke tržby 32 138 €, a výsledok hospodárenia −35 197 €.
Všetky čísla zo závierok Emesve (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 32 138 € | −35 197 € | 45 769 € | −35 197 € | 80 966 € | −22 942 € | −109,5 % |
Riziko: zaplatí Emesve?
Peniaze od štátu: Emesve
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Emesve
Dátum vzniku Emesve je 14. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: MSV interiérové štúdiá, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/168265/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 32 138 € · majetok 45 769 €
- Nový štatutár: Lukáš KrištofKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým MSV interiérové štúdiá, s.r.o., odvtedy Emesve s.r.o.
- Nový spoločník: NITRAMETT PROFIT s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Emesve
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Emesve v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Emesve je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 39 153 € (15 515 závierok), Emesve má 32 138 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 387 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Emesve 509. z 791.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 629 €, polovica do 39 153 €, tri štvrtiny do 121 776 €; 10 % firiem má viac než 455 042 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 614 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 629 € |
| medián | 39 153 € |
| horný kvartil | 121 776 € |
| 10 % firiem má viac než | 455 042 € |
| Emesve | 32 138 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Emesve | 32 138 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 46 655 € |
| medián kraja | 42 414 € |
| medián Slovenska | 39 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KETIS s. r. o.Leštiny · tržby 78 473 € (2025)
- Reality AK, spol. s r.o.Martin · tržby 78 433 € (2025)
- PeKa Rent s.r.o.Kočovce · tržby 78 430 € (2025)
- greenex home s.r.o.Bardejov · tržby 78 423 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov "Trieda 1.mája 41-43"Spišská Nová Ves · tržby 78 403 € (2025)
- Rictom EU s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 398 € (2025)
- MNT-invest s.r.o.Zvolen · tržby 78 333 € (2025)
- VOLZ HOLDING v.o.s.Martin · tržby 78 320 € (2025)
- Royal invest Ltd, s.r.o.Stupava · tržby 78 315 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Emesve, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Emesve: Bratislava - Petržalka
Emesve sídli na adrese Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 544. Na tej istej adrese je zapísaných 529 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Emesve: IČO, sídlo a základné údaje
Emesve s.r.o. (IČO 54676703) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 14. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Lukáš Krištof. Za rok 2022 sú v závierke tržby 32 138 € a výsledok hospodárenia −35 197 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 6. 2022 |
| Skoršie názvy | MSV interiérové štúdiá, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Emesve s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 32 138 €, typická firma odvetvia 39 153 € (medián z 15 515 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Flongo s.r.o.Mekasa s.r.o.TRANSAUTO s. r. o.Mont 1 s.r.o.M4slovakia s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava V
Pepso s. r. o.DEAL ADVISOR s. r. o.PAND, s.r.o.Vápenice, s. r. o.UNIQA Real III, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.