VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RENDERTALE s.r.o.

Žilina · Činnosti reklamných agentúr

76 567 €tržby 2025 ▼ 56 %+26 806 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 567 €tržby 2025 ▼ 56 %
+26 806 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 37 781 €, výsledok hospodárenia 9 318 €
  2. 23 : tržby 105 557 €, výsledok hospodárenia 24 453 €
  3. 24 : tržby 175 430 €, výsledok hospodárenia 28 905 €
  4. 25 : tržby 76 567 €, výsledok hospodárenia 26 806 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RENDERTALE s.r.o. (IČO 54634768) mala v roku 2025 tržby 76 567 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RENDERTALE

osobné náklady v roku 2025 boli 4 150 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia RENDERTALE

Podľa Registra právnických osôb konajú za RENDERTALE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločníci RENDERTALE

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch RENDERTALE
Podiely spoločníkov na vkladoch RENDERTALE Ing. Juraj Bezák, PhD. 50,0 %, Mgr. Helena Bezáková 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Juraj Bezák, PhD.: 2 500 €, 50,0 %Mgr. Helena Bezáková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Juraj Bezák, PhD.50,0 %
  • Mgr. Helena Bezáková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Juraj Bezák, PhD.od 25. 5. 2022 2 500 €50,0 %
Mgr. Helena Bezákováod 25. 5. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RENDERTALE

Za rok 2025 má RENDERTALE v závierke tržby 76 567 €, o 56,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 806 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 175 430 €.

Tržby 202577 tis. €▼ −56,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202527 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202551 tis. €
Vlastné imanie 202551 tis. €
Záväzky 202565 €0,1 % majetku
Pridaná hodnota 202547 tis. €
Zisková marža 2025+35,0 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky89 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát RENDERTALE

Súvaha RENDERTALE

Všetky čísla zo závierok RENDERTALE (4 roky)
Čísla zo závierok RENDERTALE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202576 567 €26 806 €51 276 €51 211 €65 €47 145 €+35,0 %
2024175 430 €28 905 €47 089 €34 405 €12 684 €90 948 €+16,5 %
2023105 557 €24 453 €47 378 €38 771 €8 607 €55 381 €+23,2 %
202237 781 €9 318 €17 761 €14 318 €3 443 €18 158 €+24,7 %

Riziko: zaplatí RENDERTALE?

Peniaze od štátu: RENDERTALE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RENDERTALE

Dátum vzniku RENDERTALE je 25. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79842/L
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121740126 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 37 781 € · majetok 17 761 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 76 567 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RENDERTALE

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • fotografické služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • dizajnérske činnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

RENDERTALE v odvetví reklama a prieskum trhu

RENDERTALE je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), RENDERTALE má 76 567 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 753 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RENDERTALE 92. z 241.

V odvetví v okrese Žilina753aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 050Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RENDERTALE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo RENDERTALE: Žilina

RENDERTALE sídli na adrese Fatranská 3102/13, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví753okres Žilina
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

RENDERTALE: IČO, sídlo a základné údaje

RENDERTALE s.r.o. (IČO 54634768) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 25. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Ing. Juraj Bezák, PhD. a Mgr. Helena Bezáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 567 € a výsledok hospodárenia +26 806 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik25. 5. 2022
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) RENDERTALE s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 76 567 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy RENDERTALE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RENDERTALE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RENDERTALE

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FIVE DIMENSIONS s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Žilina

Constario Považská Bystrica II, s. r. o .ARTON s.r.o.J.T.M. Group, s. r. o.GRYF reklamné štúdio, s. r. o.KG Murgašova, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk