Nevo Group s.r.o.
Vrútky · Maloobchod s textilom
49 974 €tržby 2025 ▲ 108 %+6 346 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 52 465 €, výsledok hospodárenia 80 €
- 23 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 66 €
- 24 : tržby 24 066 €, výsledok hospodárenia 1 708 €
- 25 : tržby 49 974 €, výsledok hospodárenia 6 346 €
Nevo Group s.r.o. (IČO 54634679) mala v roku 2025 tržby 49 974 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Nevo Group
Nevo Group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 246 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 246 € | 3 118 € |
| 2024 | — | 695 € | 510 € |
| 2023 | — | 26 € | 19 € |
| 2022 | — | 1 807 € | 1 251 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 3 118 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 1 128 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Nevo Group
Podľa Registra právnických osôb koná za Nevo Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci Nevo Group
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Viera Vojtušová50,0 %
- Juraj Nahálka50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viera Vojtušováod 26. 5. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Juraj Nahálkaod 26. 5. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Nevo Group
Za rok 2025 má Nevo Group v závierke tržby 49 974 €, o 107,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 346 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 52 465 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 688 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Nevo Group
Najvyššie tržby: rok 2022, 52 465 €. Najnižšie: rok 2023, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 974 € |
| 2024 | 24 066 € |
| 2023 | 500 € |
| 2022 | 52 465 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 8 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 346 € |
| 2024 | 1 708 € |
| 2023 | 66 € |
| 2022 | 80 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Nevo Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,7 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Nevo Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,7 % | +2,3 % |
| 2024 | +7,1 % | +2,1 % |
| 2023 | +13,2 % | +1,4 % |
| 2022 | +0,2 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Nevo Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 039 €, vlastné imanie 13 201 € a záväzky 838 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 039 € | 13 201 € | 838 € |
| 2024 | 7 553 € | 6 854 € | 699 € |
| 2023 | 5 309 € | 5 146 € | 163 € |
| 2022 | 5 478 € | 5 080 € | 398 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Nevo Group (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 974 € | 6 346 € | 14 039 € | 13 201 € | 838 € | 11 896 € | +12,7 % |
| 2024 | 24 066 € | 1 708 € | 7 553 € | 6 854 € | 699 € | 3 530 € | +7,1 % |
| 2023 | 500 € | 66 € | 5 309 € | 5 146 € | 163 € | 330 € | +13,2 % |
| 2022 | 52 465 € | 80 € | 5 478 € | 5 080 € | 398 € | 2 462 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí Nevo Group?
Peniaze od štátu: Nevo Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Nevo Group
Dátum vzniku Nevo Group je 26. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/79848/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 52 465 € · majetok 5 478 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 49 974 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Nevo Group
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Nevo Group v odvetví maloobchod
Nevo Group je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s textilom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Nevo Group má 49 974 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 1 186 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nevo Group 194. z 331.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| Nevo Group | 49 974 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Nevo Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Nevo Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Nevo Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 974 € | 97 508 € |
| 2024 | 24 066 € | 92 710 € |
| 2023 | 500 € | 95 604 € |
| 2022 | 52 465 € | 101 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Nevo Group | 49 974 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 88 574 € |
| medián kraja | 96 700 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JIRI MODELS SLOVAKIA, s. r. o.Čadca · tržby 119 351 € (2025)
- Dr.Max 631 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 119 301 € (2025)
- EVAA s. r. o.Trenčín · tržby 119 294 € (2025)
- JOM-HED s. r. o.Zlaté Moravce · tržby 119 219 € (2025)
- OPTAL, s.r.o.Želiezovce · tržby 119 218 € (2025)
- REZERVIST s.r.o.Michalovce · tržby 119 186 € (2025)
- B O M S, spol. s r.o.Banská Štiavnica · tržby 119 103 € (2025)
- Aircenter Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 119 054 € (2025)
- VIDEX ZH s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 119 049 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nevo Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Nevo Group: Vrútky
Nevo Group sídli na adrese Lesná 2772/3, 038 61 Vrútky, okres Martin. V obci Vrútky je 1 240 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Vrútky: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
Nevo Group: IČO, sídlo a základné údaje
Nevo Group s.r.o. (IČO 54634679) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrútky, okres Martin. Dátum vzniku je 26. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Viera Vojtušová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 974 € a výsledok hospodárenia +6 346 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s textilom (SK NACE 4751) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 5. 2022 |
| Obec | Vrútky |
| Okres | Okres Martin |
| Vyrubená daň z príjmov | 688 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Nevo Group s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 974 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy Nevo Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nevo Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Nevo Group
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 000 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy758zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Vrútkytypický nepokrytý dopyt 755 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš85 zmlúv za 3 roky · 753 937 € · naposledy 25. 5. 2026Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.38 zmlúv za 3 roky · 249 410 € · naposledy 28. 4. 2026Mesto Kysucké Nové Mesto14 zmlúv za 3 roky · 1 160 € · naposledy 25. 7. 2026 Všetkých 61 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Junavo Group s.r.o.Junavo s.r.o.Nevo s.r.o.Chane s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Vrútky
ŽOS Vrútky a.s.ŽOS TRADING s.r.o.ALUPRINT, s.r.o.ATTACK, s.r.o.Marting s.r.o.Všetky firmy v obci Vrútky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.51) v okrese Martin
PNEUCENTRUM MARTING s.r.o.MERFAS, s. r. o.Bezlepkáreň, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.