Allupe, s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
135 370 €tržby 2025 ▲ 966 %+24 684 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -328 €
- 24 : tržby 12 694 €, výsledok hospodárenia 4 630 €
- 25 : tržby 135 370 €, výsledok hospodárenia 24 684 €
Allupe, s. r. o. (IČO 54628636) mala v roku 2025 tržby 135 370 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 8. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Allupe
Podľa Registra právnických osôb koná za Allupe 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločník Allupe
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Jozef Fabian100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jozef Fabianod 13. 3. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Allupe
Za rok 2025 má Allupe v závierke tržby 135 370 €, o 966,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 684 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 135 370 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Allupe
Najvyššie tržby: rok 2025, 135 370 €. Najnižšie: rok 2024, 12 694 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 135 370 € |
| 2024 | 12 694 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 28 836 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 684 € |
| 2024 | 4 630 € |
| 2023 | −328 € |
| 2022 | −150 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Allupe
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Allupe | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,2 % | +8,8 % |
| 2024 | +36,5 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Allupe
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 930 237 €, vlastné imanie 751 064 € a záväzky 2 179 173 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 930 237 € | 751 064 € | 2 179 173 € |
| 2024 | 6 330 € | 4 630 € | 1 700 € |
| 2023 | 4 672 € | 4 672 € | 328 € |
| 2022 | 4 850 € | 4 850 € | — |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Allupe (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135 370 € | 24 684 € | 2 930 237 € | 751 064 € | 2 179 173 € | 88 456 € | +18,2 % |
| 2024 | 12 694 € | 4 630 € | 6 330 € | 4 630 € | 1 700 € | 4 737 € | +36,5 % |
| 2023 | — | −328 € | 4 672 € | 4 672 € | 328 € | −328 € | — |
| 2022 | — | −150 € | 4 850 € | 4 850 € | — | −150 € | — |
| 2021 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Allupe?
Allupe a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Allupe v objeme 58 185 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Anton Bernolák Könyvtár Érsekújvár: 45 000 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 45 000 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 13 185 € |
| 2025 | 3 | 45 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Allupe
Dátum vzniku Allupe je 1. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Thorpe ZV V, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 5 000 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/174884/B
- Zmena obchodného menaPredtým Thorpe ZV V, s. r. o., odvtedy Allupe, s. r. o.
- Nový štatutár: Ing. Jozef FabianKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Jozef FabianSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121746264
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch, Anton Bernolák Könyvtár Érsekújvár. Firma vznikla 1. 6. 2022.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 135 370 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Allupe
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- vedenie účtovníctva
- finančný lízing
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Allupe v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Allupe je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 478 € (16 672 závierok), Allupe má 135 370 €, čo je 3,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 946 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Allupe 507. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 478 €, tri štvrtiny do 129 732 €; 10 % firiem má viac než 507 493 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 478 € |
| horný kvartil | 129 732 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 493 € |
| Allupe | 135 370 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Allupe
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Allupe s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Allupe | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 135 370 € | 45 478 € |
| 2024 | 12 694 € | 41 486 € |
| 2023 | — | 39 305 € |
| 2022 | — | 39 153 € |
| 2021 | — | 36 545 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Allupe | 135 370 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 47 383 € |
| medián Slovenska | 45 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SG3 Inžiniering s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 317 335 € (2025)
- Fodya s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 317 192 € (2025)
- B - ESTATE s. r. o.Banská Bystrica · tržby 317 125 € (2025)
- 11 Entertainment Holding a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 317 035 € (2025)
- EDOS, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 316 876 € (2025)
- Tennis Point, s.r.o.Žilina · tržby 316 555 € (2025)
- TESLUX, s. r. o.Bardoňovo · tržby 316 550 € (2025)
- FM Janček, s. r. o.Tvrdošín · tržby 316 247 € (2025)
- Regulus H s.r.o.Trnava · tržby 315 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Allupe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Allupe: Bratislava - Ružinov
Allupe sídli na adrese Martinská 10, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Allupe: IČO, sídlo a základné údaje
Allupe, s. r. o. (IČO 54628636) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Jozef Fabian. Za rok 2025 sú v závierke tržby 135 370 € a výsledok hospodárenia +24 684 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 6. 2022 |
| Skoršie názvy | Thorpe ZV V, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Allupe, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 135 370 €, typická firma odvetvia 45 478 €, čo je 3,0-násobok mediánu (medián z 16 672 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II
Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.