LP FinReal s.r.o.
Malé Leváre · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
21 103 €tržby 2025 ▲ 21 %+3 388 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 6 860 €, výsledok hospodárenia 505 €
- 23 : tržby 19 365 €, výsledok hospodárenia 2 583 €
- 24 : tržby 17 380 €, výsledok hospodárenia 2 111 €
- 25 : tržby 21 103 €, výsledok hospodárenia 3 388 €
LP FinReal s.r.o. (IČO 54628351) mala v roku 2025 tržby 21 103 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LP FinReal
V roku 2025 mala LP FinReal priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 593 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ LP FinReal
Podľa Registra právnických osôb koná za LP FinReal 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník LP FinReal
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Lucia Písečná100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Lucia Písečnáod 8. 6. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LP FinReal
Za rok 2025 má LP FinReal v závierke tržby 21 103 €, o 21,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 388 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 103 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 376 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LP FinReal
Najvyššie tržby: rok 2025, 21 103 €. Najnižšie: rok 2022, 6 860 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 103 € |
| 2024 | 17 380 € |
| 2023 | 19 365 € |
| 2022 | 6 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 8 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 388 € |
| 2024 | 2 111 € |
| 2023 | 2 583 € |
| 2022 | 505 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LP FinReal
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +16,1 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LP FinReal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +16,1 % | +8,8 % |
| 2024 | +12,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +13,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +7,4 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+182,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +21,4 % |
| 2024 | −10,3 % |
| 2023 | +182,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LP FinReal
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 476 €, vlastné imanie 13 587 € a záväzky 16 889 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 476 € | 13 587 € | 16 889 € |
| 2024 | 24 620 € | 10 199 € | 14 421 € |
| 2023 | 15 925 € | 8 088 € | 7 837 € |
| 2022 | 5 631 € | 5 505 € | 126 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LP FinReal (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 103 € | 3 388 € | 30 476 € | 13 587 € | 16 889 € | 4 567 € | +16,1 % |
| 2024 | 17 380 € | 2 111 € | 24 620 € | 10 199 € | 14 421 € | 2 631 € | +12,1 % |
| 2023 | 19 365 € | 2 583 € | 15 925 € | 8 088 € | 7 837 € | 3 135 € | +13,3 % |
| 2022 | 6 860 € | 505 € | 5 631 € | 5 505 € | 126 € | 631 € | +7,4 % |
Riziko: zaplatí LP FinReal?
Peniaze od štátu: LP FinReal
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LP FinReal
Dátum vzniku LP FinReal je 8. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161433/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 6 860 € · majetok 5 631 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 21 103 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LP FinReal
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
LP FinReal v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LP FinReal je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), LP FinReal má 21 103 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 404 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LP FinReal 132. z 187.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| LP FinReal | 21 103 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LP FinReal
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LP FinReal s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LP FinReal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 103 € | 45 458 € |
| 2024 | 17 380 € | 41 451 € |
| 2023 | 19 365 € | 39 296 € |
| 2022 | 6 860 € | 39 137 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LP FinReal | 21 103 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 45 206 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Silvotech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 600 € (2025)
- XEMAX s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 600 € (2025)
- FYSA, spol.s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 573 € (2025)
- AD 007, s.r.o.Gáň · tržby 51 570 € (2025)
- GLOBAL TECH WAY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 569 € (2023)
- ARISE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 540 € (2025)
- ANBLOK s.r.o.Nitra · tržby 51 529 € (2025)
- LLV s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 51 500 € (2025)
- T.A.G. spol. s r.o.Kremnica · tržby 51 475 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LP FinReal, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LP FinReal: Malé Leváre
LP FinReal sídli na adrese Malé Leváre 841, 908 74 Malé Leváre, okres Malacky. V obci Malé Leváre je 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 503.
Malé Leváre: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
LP FinReal: IČO, sídlo a základné údaje
LP FinReal s.r.o. (IČO 54628351) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malé Leváre, okres Malacky. Dátum vzniku je 8. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Lucia Písečná. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 103 € a výsledok hospodárenia +3 388 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 6. 2022 |
| Obec | Malé Leváre |
| Okres | Okres Malacky |
| Vyrubená daň z príjmov | 376 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LP FinReal s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 103 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy LP FinReal
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LP FinReal
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LP FinReal
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Malé Leváretypický nepokrytý dopyt 478 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malé Leváre
Záhorie Farms s.r.o.MINALOX s. r. o.Smart Control s.r.o.Jurík Job-Bau s. r. o.Livetro s. r. o.Všetky firmy v obci Malé Leváre ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Malacky
ABORIGIN Projekt, s. r. o.2N - INVEST s.r.o.ITALIA INVEST s.r.o.AGRO INVESTMENT, s.r.o.Mr. & Mrs. s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.