ProBauFix s. r. o.
Hamuliakovo · Výstavba obytných a neobytných budov
3 510 €tržby 2024+1 350 €zisk 2024aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 3 510 €, výsledok hospodárenia 1 350 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
ProBauFix s. r. o. (IČO 54613850) mala v roku 2024 tržby 3 510 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ProBauFix
Podľa Registra právnických osôb koná za ProBauFix 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník ProBauFix
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Marek Singhofer100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Singhoferod 25. 3. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ProBauFix
Za rok 2024 má ProBauFix v závierke tržby 3 510 €, a výsledok hospodárenia +1 350 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ProBauFix
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 010 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 1 350 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ProBauFix
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 350 €, vlastné imanie 6 010 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 350 € | 6 010 € | 340 € |
| 2024 | 6 690 € | 6 350 € | 340 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ProBauFix (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 6 350 € | 6 010 € | 340 € | — | — |
| 2024 | 3 510 € | 1 350 € | 6 690 € | 6 350 € | 340 € | 1 690 € | +38,5 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí ProBauFix?
Peniaze od štátu: ProBauFix
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ProBauFix
Dátum vzniku ProBauFix je 17. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/160827/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ProBauFix
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Vedenie účtovníctva
- Dizajnérske činnosti
- Verejné obstarávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
ProBauFix v odvetví výstavba budov
ProBauFix je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 55 171 € (9 977 závierok), ProBauFix má 3 510 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 017 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ProBauFix 243. z 256.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 960 €, polovica do 55 171 €, tri štvrtiny do 227 407 €; 10 % firiem má viac než 760 070 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 709 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 960 € |
| medián | 55 171 € |
| horný kvartil | 227 407 € |
| 10 % firiem má viac než | 760 070 € |
| ProBauFix | 3 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ProBauFix
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ProBauFix s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ProBauFix | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 61 719 € |
| 2024 | 3 510 € | 55 171 € |
| 2023 | — | 57 892 € |
| 2022 | — | 62 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ProBauFix | 3 510 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 49 710 € |
| medián kraja | 50 000 € |
| medián Slovenska | 55 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SBC GROUP s.r.o.Humenné · tržby 8 367 € (2017)
- Bo.Ne.S. s. r. o.Hrnčiarovce nad Parnou · tržby 8 357 € (2025)
- PREKON s. r. o.Nitra · tržby 8 350 € (2025)
- B-have-L s.r.o.Senica · tržby 8 342 € (2025)
- MaVer, s. r. o.Žilina · tržby 8 337 € (2025)
- R.A.S., s.r.o., Sveržov v reštrukturalizáciiBardejov · tržby 8 307 € (2018)
- Durin s.r.o.Komárno · tržby 8 307 € (2025)
- Craneflow s.r.o.Kvetoslavov · tržby 8 303 € (2025)
- COSSI s.r.o.Michalovce · tržby 8 301 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ProBauFix, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ProBauFix: Hamuliakovo
ProBauFix sídli na adrese Drozdia 1191, 900 43 Hamuliakovo, okres Senec. V obci Hamuliakovo je 578 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Hamuliakovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
ProBauFix: IČO, sídlo a základné údaje
ProBauFix s. r. o. (IČO 54613850) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hamuliakovo, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Marek Singhofer. Za rok 2024 sú v závierke tržby 3 510 € a výsledok hospodárenia +1 350 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 5. 2022 |
| Obec | Hamuliakovo |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) ProBauFix s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 3 510 €, typická firma odvetvia 55 171 € (medián z 9 977 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy ProBauFix
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ProBauFix
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ProBauFix
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 47 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Hamuliakovotypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava848 zmlúv za 3 roky · 17 722 609 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 924 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hamuliakovo
VENTRA SLOVAKIA s.r.o.ASEK TZB, spol. s r.o.KUZO construction, s.r.o.D.L.B., spol. s r.o.Hermana Food Industry, s. r. o.Všetky firmy v obci Hamuliakovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Senec
LZ-STAV s. r. o.AKIF s.r.o.DEVICE s.r.o.WORK stav s.r.o.onesto s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.