MVDr. Simona Lehutová
Očkov · Veterinárne činnosti
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
MVDr. Simona Lehutová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
MVDr. Simona Lehutová (IČO 54607086), sídlo Očkov, je v registri zapísaný od 3. 5. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
MVDr. Simona Lehutová: IČO, sídlo a základné údaje
MVDr. Simona Lehutová (IČO 54607086) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Očkov, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 3. 5. 2022, podniká 4 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti MVDr. Simona Lehutová
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo MVDr. Simona Lehutová smie robiť.
- Veterinárne činnosti
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
MVDr. Simona Lehutová v odvetví veterinárne činnosti
MVDr. Simona Lehutová je v registri v odvetví Veterinárne činnosti (SK NACE 75), činnosť veterinárne činnosti. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
História MVDr. Simona Lehutová
Dátum vzniku MVDr. Simona Lehutová je 3. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: MVDr. Simona Beluská.
- Začiatok podnikaniaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona · 2684
- Zmena obchodného menaPredtým MVDr. Simona Beluská, odvtedy MVDr. Simona Lehutová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Očkov
MVDr. Simona Lehutová má miesto podnikania v obci Očkov, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Očkov je 71 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 696.
Očkov: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Údaje z registra
| Právna forma | Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona |
|---|---|
| Odvetvie | Veterinárne činnosti (SK NACE 7500) |
| Vznik | 3. 5. 2022 |
| Skoršie názvy | MVDr. Simona Beluská |
| Obec | Očkov |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.