Pau Digital s. r. o.
Trenčín · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
16 354 €tržby 2025 ▼ 44 %+3 457 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 21 682 €, výsledok hospodárenia 12 610 €
- 23 : tržby 40 837 €, výsledok hospodárenia 267 €
- 24 : tržby 29 195 €, výsledok hospodárenia 3 096 €
- 25 : tržby 16 354 €, výsledok hospodárenia 3 457 €
Pau Digital s. r. o. (IČO 54594031) mala v roku 2025 tržby 16 354 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pau Digital
V roku 2025 mala Pau Digital priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Pau Digital
Podľa Registra právnických osôb koná za Pau Digital 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Pau Digital
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Paulína Tóthová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Paulína Tóthováod 17. 5. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pau Digital
Za rok 2025 má Pau Digital v závierke tržby 16 354 €, o 44,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 457 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 40 837 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 392 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Pau Digital
Najvyššie tržby: rok 2023, 40 837 €. Najnižšie: rok 2025, 16 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 354 € |
| 2024 | 29 195 € |
| 2023 | 40 837 € |
| 2022 | 21 682 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 19 430 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 457 € |
| 2024 | 3 096 € |
| 2023 | 267 € |
| 2022 | 12 610 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pau Digital
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,1 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pau Digital | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +21,1 % | +19,3 % |
| 2024 | +10,6 % | +12,5 % |
| 2023 | +0,7 % | +10,7 % |
| 2022 | +58,2 % | +9,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+88,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −44,0 % |
| 2024 | −28,5 % |
| 2023 | +88,3 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pau Digital
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 33 513 €, vlastné imanie 24 631 € a záväzky 8 882 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 33 513 € | 24 631 € | 8 882 € |
| 2024 | 61 979 € | 20 973 € | 41 006 € |
| 2023 | 32 052 € | 17 877 € | 14 175 € |
| 2022 | 22 949 € | 17 610 € | 5 339 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pau Digital (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 354 € | 3 457 € | 33 513 € | 24 631 € | 8 882 € | 4 035 € | +21,1 % |
| 2024 | 29 195 € | 3 096 € | 61 979 € | 20 973 € | 41 006 € | 3 648 € | +10,6 % |
| 2023 | 40 837 € | 267 € | 32 052 € | 17 877 € | 14 175 € | 610 € | +0,7 % |
| 2022 | 21 682 € | 12 610 € | 22 949 € | 17 610 € | 5 339 € | 14 849 € | +58,2 % |
Riziko: zaplatí Pau Digital?
Peniaze od štátu: Pau Digital
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pau Digital
Dátum vzniku Pau Digital je 17. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43637/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121734758
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 21 682 € · majetok 22 949 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 16 354 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pau Digital
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Pau Digital v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Pau Digital je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Pau Digital má 16 354 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 484 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pau Digital 187. z 243.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| Pau Digital | 16 354 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pau Digital
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pau Digital s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pau Digital | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 354 € | 53 914 € |
| 2024 | 29 195 € | 50 067 € |
| 2023 | 40 837 € | 49 305 € |
| 2022 | 21 682 € | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pau Digital | 16 354 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 49 538 € |
| medián kraja | 49 817 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KJF, s. r. o.Myjava · tržby 39 000 € (2025)
- Coresystem, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2025)
- NUOZH s. r. o.Horná Ves · tržby 38 996 € (2025)
- INTRANA, spol. s r.o.Utekáč · tržby 38 996 € (2025)
- Ladislav Olexa - INT s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 38 984 € (2025)
- AJBIS, s.r.o.Ružomberok · tržby 38 974 € (2025)
- DATA 32 s.r.o.Poltár · tržby 38 972 € (2025)
- creona, s. r. o.Levice · tržby 38 967 € (2025)
- DP8 s. r. o.Banská Bystrica · tržby 38 948 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pau Digital, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pau Digital: Trenčín
Pau Digital sídli na adrese Matice slovenskej 310/23, 911 05 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 276 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Pau Digital: IČO, sídlo a základné údaje
Pau Digital s. r. o. (IČO 54594031) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 17. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Paulína Tóthová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 354 € a výsledok hospodárenia +3 457 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 5. 2022 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 392 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Pau Digital s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 354 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Pau Digital
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pau Digital
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pau Digital
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 100 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Trenčín
PMP, s.r.o.VOIPAC TECHNOLOGIES s.r.o.Teas Slovakia spol. s r. o.Data-driven Solutions s.r.o.CDT s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.