Myr s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
1 057 847 €tržby 2025 ▲ 13 %+13 292 €zisk 2025aktívna 4 roky3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 3 200 €, výsledok hospodárenia -300 €
- 23 : tržby 807 907 €, výsledok hospodárenia 5 159 €
- 24 : tržby 934 414 €, výsledok hospodárenia 14 233 €
- 25 : tržby 1 057 847 €, výsledok hospodárenia 13 292 €
Myr s.r.o. (IČO 54588618) mala v roku 2025 tržby 1 057 847 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Myr
V roku 2022 mala Myr priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 90 047 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 90 047 € | — |
| 2024 | — | 68 720 € | — |
| 2023 | — | 38 854 € | — |
| 2022 | 0 | — | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Myr
Podľa Registra právnických osôb koná za Myr 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Myr
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Myr
Za rok 2025 má Myr v závierke tržby 1 057 847 €, o 13,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 292 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 057 847 €.
Výkaz ziskov a strát Myr
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 057 847 €. Najnižšie: rok 2022, 3 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 057 847 € |
| 2024 | 934 414 € |
| 2023 | 807 907 € |
| 2022 | 3 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 32 384 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 292 € |
| 2024 | 14 233 € |
| 2023 | 5 159 € |
| 2022 | −300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Myr
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,3 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Myr | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,3 % | +12,3 % |
| 2024 | +1,5 % | +8,2 % |
| 2023 | +0,6 % | +6,9 % |
| 2022 | −9,4 % | +6,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Myr
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 147 914 €, vlastné imanie 39 309 € a záväzky 108 605 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 147 914 € | 39 309 € | 108 605 € |
| 2024 | 197 366 € | 24 091 € | 173 275 € |
| 2023 | 170 140 € | 9 858 € | 160 282 € |
| 2022 | 4 800 € | 4 700 € | 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Myr (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 057 847 € | 13 292 € | 147 914 € | 39 309 € | 108 605 € | 142 739 € | +1,3 % |
| 2024 | 934 414 € | 14 233 € | 197 366 € | 24 091 € | 173 275 € | 111 887 € | +1,5 % |
| 2023 | 807 907 € | 5 159 € | 170 140 € | 9 858 € | 160 282 € | 64 321 € | +0,6 % |
| 2022 | 3 200 € | −300 € | 4 800 € | 4 700 € | 100 € | −300 € | −9,4 % |
Riziko: zaplatí Myr?
Peniaze od štátu: Myr
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Myr
Dátum vzniku Myr je 1. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Taxami 1 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161257/B
- Nový štatutár: Maryna BabychKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121780243
- Zmena obchodného menaPredtým Taxami 1 s.r.o., odvtedy Myr s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 200 € · majetok 4 800 €
- Nový spoločník: Roman BabychSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 1 057 847 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Myr
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Myr v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Myr je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), Myr má 1 057 847 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Myr 17. z 652.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| Myr | 1 057 847 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Myr
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Myr s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Myr | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 057 847 € | 45 422 € |
| 2024 | 934 414 € | 42 733 € |
| 2023 | 807 907 € | 41 427 € |
| 2022 | 3 200 € | 38 792 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Myr | 1 057 847 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 053 € |
| medián kraja | 49 128 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VODAS SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 578 840 € (2025)
- Bagap s. r. o.Banská Bystrica · tržby 2 570 611 € (2023)
- Red Post, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 514 916 € (2025)
- Bartošík Šváby s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 493 012 € (2025)
- G. Lehnert, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 484 564 € (2025)
- GoldSafe AG s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 457 601 € (2025)
- G-OM Management, a. s.Ružomberok · tržby 2 454 617 € (2025)
- Grainkom s.r.o.Komárno · tržby 2 451 156 € (2025)
- Highgate Law & Tax s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 379 497 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Myr, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Myr: Bratislava - Nové Mesto
Myr sídli na adrese Tomášikova 12571/50C, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 74 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Myr: IČO, sídlo a základné údaje
Myr s.r.o. (IČO 54588618) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Maryna Babych. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 057 847 € a výsledok hospodárenia +13 292 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 6. 2022 |
| Skoršie názvy | Taxami 1 s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Myr s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 057 847 €, typická firma odvetvia 45 422 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Myr
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Myr
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Myr
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava III
Mondelez European Business Services Centre…KONE Business Services, s.r.o.DaneTax, s. r. o.LO2 s. r. o.SATH Consulting s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.