VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DATT Color, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výstavba obytných a neobytných budov

81 229 €tržby 2025 ▼ 48 %+8 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

81 229 €tržby 2025 ▼ 48 %
+8 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 37 519 €, výsledok hospodárenia 10 294 €
  2. 23 : tržby 105 691 €, výsledok hospodárenia 1 627 €
  3. 24 : tržby 156 675 €, výsledok hospodárenia 17 251 €
  4. 25 : tržby 81 229 €, výsledok hospodárenia 8 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DATT Color, s.r.o. (IČO 54587301) mala v roku 2025 tržby 81 229 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DATT Color

V roku 2025 mala DATT Color priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia DATT Color

Podľa Registra právnických osôb konajú za DATT Color 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci DATT Color

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch DATT Color
Podiely spoločníkov na vkladoch DATT Color Aleksandar Tasic 50,0 %, Dejan Tomic 50,0 %. Spolu 5 000 €. Aleksandar Tasic: 2 500 €, 50,0 %Dejan Tomic: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Aleksandar Tasic50,0 %
  • Dejan Tomic50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Aleksandar Tasicod 14. 5. 2022 2 500 €50,0 %
Dejan Tomicod 14. 5. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DATT Color

Za rok 2025 má DATT Color v závierke tržby 81 229 €, o 48,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 156 675 €.

Tržby 202581 tis. €▼ −48,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 €zisk
Majetok (aktíva) 202553 tis. €
Vlastné imanie 202534 tis. €
Záväzky 202518 tis. €35,1 % majetku
Pridaná hodnota 20257 451 €
Zisková marža 2025+0,0 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 4 roky29 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát DATT Color

Súvaha DATT Color

Všetky čísla zo závierok DATT Color (4 roky)
Čísla zo závierok DATT Color po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202581 229 €8 €52 663 €34 180 €18 483 €7 451 €0,0 %
2024156 675 €17 251 €56 175 €34 172 €22 003 €28 012 €+11,0 %
2023105 691 €1 627 €36 409 €16 922 €19 487 €5 378 €+1,5 %
202237 519 €10 294 €17 171 €15 294 €1 877 €12 128 €+27,4 %

Riziko: zaplatí DATT Color?

Peniaze od štátu: DATT Color

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DATT Color

Dátum vzniku DATT Color je 14. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/160821/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121736496 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 37 519 € · majetok 17 171 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 81 229 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DATT Color

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

DATT Color v odvetví výstavba budov

DATT Color je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), DATT Color má 81 229 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DATT Color 286. z 616.

V odvetví v okrese Bratislava I1 307aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DATT Color, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava I ›

Sídlo DATT Color: Bratislava - Staré Mesto

DATT Color sídli na adrese Námestie Martina Benku 5, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 83 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví1 307okres Bratislava I
Na tej istej adrese83aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

DATT Color: IČO, sídlo a základné údaje

DATT Color, s.r.o. (IČO 54587301) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Aleksandar Tasic a Dejan Tomic. Za rok 2025 sú v závierke tržby 81 229 € a výsledok hospodárenia +8 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 5. 2022
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) DATT Color, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 81 229 €, typická firma odvetvia 61 759 € (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy DATT Color

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DATT Color

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DATT Color

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava I

Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk