GRINING s.r.o.
Komárno · Zemné práce
99 200 €tržby 2025 ▲ 106 %+45 305 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 9 339 €, výsledok hospodárenia 923 €
- 23 : tržby 27 600 €, výsledok hospodárenia 2 373 €
- 24 : tržby 48 100 €, výsledok hospodárenia 1 004 €
- 25 : tržby 99 200 €, výsledok hospodárenia 45 305 €
GRINING s.r.o. (IČO 54586283) mala v roku 2025 tržby 99 200 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GRINING
Podľa Registra právnických osôb koná za GRINING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník GRINING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Zelný100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Zelnýod 28. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GRINING
Za rok 2025 má GRINING v závierke tržby 99 200 €, o 106,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +45 305 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 99 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 559 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GRINING
Najvyššie tržby: rok 2025, 99 200 €. Najnižšie: rok 2022, 9 339 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 200 € |
| 2024 | 48 100 € |
| 2023 | 27 600 € |
| 2022 | 9 339 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 49 605 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 45 305 € |
| 2024 | 1 004 € |
| 2023 | 2 373 € |
| 2022 | 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GRINING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +45,7 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GRINING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +45,7 % | +4,3 % |
| 2024 | +2,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +8,6 % | +2,0 % |
| 2022 | +9,9 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+195,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +106,2 % |
| 2024 | +74,3 % |
| 2023 | +195,5 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GRINING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 108 264 €, vlastné imanie 54 605 € a záväzky 53 659 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 108 264 € | 54 605 € | 53 659 € |
| 2024 | 42 396 € | 9 300 € | 33 096 € |
| 2023 | 19 037 € | 8 296 € | 10 741 € |
| 2022 | 9 834 € | 5 923 € | 3 911 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GRINING (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 200 € | 45 305 € | 108 264 € | 54 605 € | 53 659 € | 66 392 € | +45,7 % |
| 2024 | 48 100 € | 1 004 € | 42 396 € | 9 300 € | 33 096 € | 13 968 € | +2,1 % |
| 2023 | 27 600 € | 2 373 € | 19 037 € | 8 296 € | 10 741 € | 3 882 € | +8,6 % |
| 2022 | 9 339 € | 923 € | 9 834 € | 5 923 € | 3 911 € | 1 106 € | +9,9 % |
Riziko: zaplatí GRINING?
Peniaze od štátu: GRINING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GRINING
Dátum vzniku GRINING je 28. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57281/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 9 339 € · majetok 9 834 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121728026
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 99 200 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GRINING
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Výkon činnosti stavbyvedúceho
- Kuriérske služby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
GRINING v odvetví špecializované stavebné práce
GRINING je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), GRINING má 99 200 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 247 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GRINING 115. z 288.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 765 €, tri štvrtiny do 268 037 €; 10 % firiem má viac než 848 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 763 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 765 € |
| horný kvartil | 268 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 848 804 € |
| GRINING | 99 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GRINING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GRINING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GRINING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 200 € | 71 765 € |
| 2024 | 48 100 € | 79 000 € |
| 2023 | 27 600 € | 84 490 € |
| 2022 | 9 339 € | 86 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GRINING | 99 200 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 69 244 € |
| medián kraja | 68 352 € |
| medián Slovenska | 71 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OMEGA Electrical s. r. o.Trnava · tržby 239 913 € (2025)
- Izolácie proti vode, s. r. o.Prečín · tržby 239 885 € (2025)
- ELTO PLUS s.r.o.Michalovce · tržby 239 827 € (2025)
- Kaptah s.r.o.Nitra · tržby 239 818 € (2025)
- ZAN Slovakia s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 239 797 € (2025)
- LARGOFLOOR, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 733 € (2025)
- SORTICO - BAU, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 551 € (2019)
- ProRoof, s.r.o.Ždiar · tržby 239 515 € (2025)
- Najdek s.r.o.Čadca · tržby 239 339 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GRINING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GRINING: Komárno
GRINING sídli na adrese Lesná 4225/30, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
GRINING: IČO, sídlo a základné údaje
GRINING s.r.o. (IČO 54586283) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 28. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Michal Zelný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 200 € a výsledok hospodárenia +45 305 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2022 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 5 559 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) GRINING s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 99 200 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy GRINING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GRINING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GRINING
- Tendre149súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
- Výhry konkurentov509firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.995 zmlúv za 3 roky · 1 188 817 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever142 zmlúv za 3 roky · 3 118 692 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Komárno
Ovocie system s. r. o.Pelton, s. r. o.Elektroinst s.r.o.S - LINE team s.r.o.KOMPROF s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.