VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Non-alco-wine.com s. r. o.

Piešťany · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

23 772 €tržby 2025 ▲ 22 %−1 425 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

23 772 €tržby 2025 ▲ 22 %
−1 425 €strata 2025
  1. 22 : tržby 2 029 €, výsledok hospodárenia -2 611 €
  2. 23 : tržby 11 346 €, výsledok hospodárenia -1 922 €
  3. 24 : tržby 19 553 €, výsledok hospodárenia -332 €
  4. 25 : tržby 23 772 €, výsledok hospodárenia -1 425 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Non-alco-wine.com s. r. o. (IČO 54580196) mala v roku 2025 tržby 23 772 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 13. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Non-alco-wine.com

osobné náklady v roku 2024 boli 72 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Non-alco-wine.com

Podľa Registra právnických osôb koná za Non-alco-wine.com 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Non-alco-wine.com

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Non-alco-wine.com

Za rok 2025 má Non-alco-wine.com v závierke tržby 23 772 €, o 21,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 425 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 23 772 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202524 tis. €▲ +21,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 425 €strata
Majetok (aktíva) 202542 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 202526 tis. €62,5 % majetku
Pridaná hodnota 20257 661 €
Zisková marža 2025−6,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 4 roky−6 290 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Non-alco-wine.com

Súvaha Non-alco-wine.com

Všetky čísla zo závierok Non-alco-wine.com (4 roky)
Čísla zo závierok Non-alco-wine.com po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202523 772 €−1 425 €42 386 €15 897 €26 489 €7 661 €−6,0 %
202419 553 €−332 €39 426 €135 €39 291 €5 849 €−1,7 %
202311 346 €−1 922 €23 665 €467 €23 198 €1 619 €−16,9 %
20222 029 €−2 611 €5 591 €2 389 €3 202 €−2 382 €−128,7 %

Riziko: zaplatí Non-alco-wine.com?

Non-alco-wine.com a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Non-alco-wine.com z roku 2024.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202423. 2. 2024

História firmy Non-alco-wine.com

Dátum vzniku Non-alco-wine.com je 6. 5. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: MKLK 20 s. r. o., Silhouette Gourmet s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52049/T
  2. Zmena obchodného menaPredtým MKLK 20 s. r. o., odvtedy Silhouette Gourmet s. r. o.
  3. Nový spoločník: Ing. Katarína AugustinekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121729566
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 2 029 € · majetok 5 591 €
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenské národné divadlo. Firma vznikla 6. 5. 2022.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 23 772 €.
  8. Zmena obchodného menaPredtým Silhouette Gourmet s. r. o., odvtedy Non-alco-wine.com s. r. o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Non-alco-wine.com

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sťahovacie služby
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Vedenie účtovníctva
  • Dizajnérske činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Non-alco-wine.com v odvetví administratívne a kancelárske služby

Non-alco-wine.com je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), Non-alco-wine.com má 23 772 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 673 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Non-alco-wine.com 178. z 268.

V odvetví v okrese Piešťany673aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Non-alco-wine.com, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Piešťany ›

Sídlo Non-alco-wine.com: Piešťany

Non-alco-wine.com sídli na adrese Eugena Suchoňa 5091/29, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Piešťany5 574aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 484aktívnych
V tom istom odvetví673okres Piešťany
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

Non-alco-wine.com: IČO, sídlo a základné údaje

Non-alco-wine.com s. r. o. (IČO 54580196) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 6. 5. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Katarína Augustineková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 772 € a výsledok hospodárenia −1 425 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 5. 2022
Skoršie názvyMKLK 20 s. r. o.
Silhouette Gourmet s. r. o.
ObecPiešťany
OkresOkres Piešťany
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Non-alco-wine.com s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 772 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Sieť prepojení firmy Non-alco-wine.com

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Non-alco-wine.com

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Non-alco-wine.com

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 513 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

B-fit s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Piešťany

MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Piešťany

Vlado express s.r.o.CS-MTRADE SK s. r. o.ALTEVITA Group, s. r. o.JRK holding, s. r. o.DT city, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk