Ino-Tech, s.r.o.
Trhová Hradská · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
78 433 €tržby 2025 ▲ 2 948 %+8 662 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 3 821 €, výsledok hospodárenia 1 194 €
- 23 : tržby 14 418 €, výsledok hospodárenia 1 577 €
- 24 : tržby 2 573 €, výsledok hospodárenia -1 227 €
- 25 : tržby 78 433 €, výsledok hospodárenia 8 662 €
Ino-Tech, s.r.o. (IČO 54568421) mala v roku 2025 tržby 78 433 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Ino-Tech
Podľa Registra právnických osôb koná za Ino-Tech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Ino-Tech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dominic Földes100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dominic Földesod 28. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ino-Tech
Za rok 2025 má Ino-Tech v závierke tržby 78 433 €, o 2 948,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 662 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 78 433 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 963 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Ino-Tech
Najvyššie tržby: rok 2025, 78 433 €. Najnižšie: rok 2024, 2 573 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 78 433 € |
| 2024 | 2 573 € |
| 2023 | 14 418 € |
| 2022 | 3 821 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 10 206 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 662 € |
| 2024 | −1 227 € |
| 2023 | 1 577 € |
| 2022 | 1 194 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ino-Tech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,0 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ino-Tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,0 % | +4,0 % |
| 2024 | −47,7 % | +3,1 % |
| 2023 | +10,9 % | +2,4 % |
| 2022 | +31,2 % | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ino-Tech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 23 669 €, vlastné imanie 15 206 € a záväzky 8 463 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23 669 € | 15 206 € | 8 463 € |
| 2024 | 19 901 € | 6 544 € | 13 357 € |
| 2023 | 21 244 € | 7 771 € | 13 473 € |
| 2022 | 19 405 € | 6 194 € | 13 211 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ino-Tech (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78 433 € | 8 662 € | 23 669 € | 15 206 € | 8 463 € | 9 778 € | +11,0 % |
| 2024 | 2 573 € | −1 227 € | 19 901 € | 6 544 € | 13 357 € | 2 573 € | −47,7 % |
| 2023 | 14 418 € | 1 577 € | 21 244 € | 7 771 € | 13 473 € | 5 538 € | +10,9 % |
| 2022 | 3 821 € | 1 194 € | 19 405 € | 6 194 € | 13 211 € | 3 801 € | +31,2 % |
Riziko: zaplatí Ino-Tech?
Peniaze od štátu: Ino-Tech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ino-Tech
Dátum vzniku Ino-Tech je 28. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51532/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 821 € · majetok 19 405 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 78 433 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ino-Tech
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Ino-Tech v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Ino-Tech je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), Ino-Tech má 78 433 €, čo je 77 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 462 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ino-Tech 75. z 129.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| Ino-Tech | 78 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ino-Tech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ino-Tech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ino-Tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 78 433 € | 101 380 € |
| 2024 | 2 573 € | 107 560 € |
| 2023 | 14 418 € | 108 914 € |
| 2022 | 3 821 € | 110 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ino-Tech | 78 433 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 103 457 € |
| medián kraja | 116 989 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LiftUp s.r.o.Prešov · tržby 181 492 € (2025)
- BE PA MONTAGE, s.r.o.Žilina · tržby 180 872 € (2025)
- REVOLUTION transport s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 180 794 € (2022)
- Profiwin s.r.o.Detva · tržby 180 644 € (2025)
- LABORATÓRIUM s. r. o.Galanta · tržby 180 553 € (2025)
- TRINITY DEVELOPMENT, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 180 483 € (2025)
- ALUPROJEKT s.r.o.Banská Bystrica · tržby 180 366 € (2025)
- HV-Pedan s. r. o.Prešov · tržby 180 285 € (2025)
- STAVOKA s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 180 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ino-Tech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ino-Tech: Trhová Hradská
Ino-Tech sídli na adrese Koncová ulica 701/6, 930 13 Trhová Hradská, okres Dunajská Streda. V obci Trhová Hradská je 310 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Trhová Hradská: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Ino-Tech: IČO, sídlo a základné údaje
Ino-Tech, s.r.o. (IČO 54568421) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trhová Hradská, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 28. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Dominic Földes. Za rok 2025 sú v závierke tržby 78 433 € a výsledok hospodárenia +8 662 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2022 |
| Obec | Trhová Hradská |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 963 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Ino-Tech, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 78 433 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Ino-Tech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ino-Tech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ino-Tech
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Trhová Hradskátypický nepokrytý dopyt 30 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.443 zmlúv za 3 roky · 592 993 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 539 106 € · naposledy 16. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 793 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Atlas Finance Group s. r. o.FD Capital s. r. o.Indipendent Real Estate Company s.r.o.Infinite Wheels Logistics s.r.o.Nova Exchange s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Trhová Hradská
Podielnické poľnohospodárske družstvo…IMKOTRANS s.r.o.TAKÁCS PIAC s. r. o.Lamertig kovovýroba s.r.o.HEIZER OPTIK, s.r.o.Všetky firmy v obci Trhová Hradská ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Dunajská Streda
MEVIS Slovakia, s.r.o.WERTHEIM Production s.r.o.KOVÝR, spol. s r.o.Vígh - Kovovýroba, s.r.o.BOTH, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.