Exposure s.r.o.
Nitra · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
51 220 €tržby 2025 ▲ 33 %+1 995 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 31 923 €, výsledok hospodárenia 11 506 €
- 23 : tržby 35 155 €, výsledok hospodárenia 1 582 €
- 24 : tržby 38 505 €, výsledok hospodárenia 2 689 €
- 25 : tržby 51 220 €, výsledok hospodárenia 1 995 €
Exposure s.r.o. (IČO 54554128) mala v roku 2025 tržby 51 220 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Exposure
V roku 2025 mala Exposure priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 671 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 671 € | — |
| 2024 | — | 6 121 € | — |
| 2023 | — | 5 268 € | — |
| 2022 | — | 3 051 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Exposure
Podľa Registra právnických osôb koná za Exposure 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Exposure
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Vladimír Vojtela100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Vladimír Vojtelaod 14. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Exposure
Za rok 2025 má Exposure v závierke tržby 51 220 €, o 33,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 995 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 51 220 €.
Výkaz ziskov a strát Exposure
Najvyššie tržby: rok 2025, 51 220 €. Najnižšie: rok 2022, 31 923 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 51 220 € |
| 2024 | 38 505 € |
| 2023 | 35 155 € |
| 2022 | 31 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 17 772 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 995 € |
| 2024 | 2 689 € |
| 2023 | 1 582 € |
| 2022 | 11 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Exposure
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,9 %, medián odvetvia +10,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Exposure | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,9 % | +10,9 % |
| 2024 | +7,0 % | +6,2 % |
| 2023 | +4,5 % | +5,2 % |
| 2022 | +36,0 % | +5,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+33,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +33,0 % |
| 2024 | +9,5 % |
| 2023 | +10,1 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Exposure
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 650 €, vlastné imanie 22 773 € a záväzky 1 877 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 650 € | 22 773 € | 1 877 € |
| 2024 | 23 108 € | 20 778 € | 2 330 € |
| 2023 | 20 156 € | 18 089 € | 2 067 € |
| 2022 | 19 193 € | 16 506 € | 2 687 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Exposure (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 220 € | 1 995 € | 24 650 € | 22 773 € | 1 877 € | 11 061 € | +3,9 % |
| 2024 | 38 505 € | 2 689 € | 23 108 € | 20 778 € | 2 330 € | 12 501 € | +7,0 % |
| 2023 | 35 155 € | 1 582 € | 20 156 € | 18 089 € | 2 067 € | 8 100 € | +4,5 % |
| 2022 | 31 923 € | 11 506 € | 19 193 € | 16 506 € | 2 687 € | 16 855 € | +36,0 % |
Riziko: zaplatí Exposure?
Peniaze od štátu: Exposure
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Exposure
Dátum vzniku Exposure je 14. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57197/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 31 923 € · majetok 19 193 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 51 220 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121718082
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Exposure
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Exposure v odvetví film, video a hudba
Exposure je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), Exposure má 51 220 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 123 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Exposure 20. z 68.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 715 €, polovica do 39 704 €, tri štvrtiny do 76 630 €; 10 % firiem má viac než 239 812 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 514 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 715 € |
| medián | 39 704 € |
| horný kvartil | 76 630 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 812 € |
| Exposure | 51 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Exposure
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Exposure s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Exposure | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 51 220 € | 39 704 € |
| 2024 | 38 505 € | 38 168 € |
| 2023 | 35 155 € | 34 550 € |
| 2022 | 31 923 € | 34 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Exposure | 51 220 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 38 155 € |
| medián kraja | 39 627 € |
| medián Slovenska | 39 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- UNICORN POWER, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 118 906 € (2025)
- PC25 s.r.o.Bardoňovo · tržby 118 900 € (2025)
- MONO spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 755 € (2025)
- Red Pro Design s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 118 664 € (2025)
- objectif, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 118 650 € (2024)
- ICS Production s.r.o.Cífer · tržby 117 576 € (2025)
- studio FILMSTORY s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 116 460 € (2025)
- Levichev&Puha s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 115 014 € (2025)
- ALI TECH, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 113 621 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Exposure, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Exposure: Nitra
Exposure sídli na adrese Schurmannova 1213/27, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Exposure: IČO, sídlo a základné údaje
Exposure s.r.o. (IČO 54554128) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 14. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Vladimír Vojtela. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 220 € a výsledok hospodárenia +1 995 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 4. 2022 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) Exposure s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 220 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Exposure
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Exposure
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Exposure
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas1 226 zmlúv za 3 roky · 18 947 398 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska493 zmlúv za 3 roky · 7 984 329 € · naposledy 28. 6. 2024Audiovizuálny fond242 zmlúv za 3 roky · 20 795 839 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 392 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Nitra
yablko, s.r.o.Nitrička media s.r.o.VJS production s. r. o.Sweetbox s. r. o.MJ Company Limited s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.