Dambyx, s. r. o.
Rožňava · Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry
198 917 €tržby 2024−376 €strata 2024aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 198 917 €, výsledok hospodárenia -376 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 935 €
Dambyx, s. r. o. (IČO 54544475) mala v roku 2024 tržby 198 917 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Dambyx
Podľa Registra právnických osôb koná za Dambyx 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Dambyx
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dušan Škorňa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Škorňaod 6. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dambyx
Za rok 2024 má Dambyx v závierke tržby 198 917 €, a výsledok hospodárenia −376 €.
Výkaz ziskov a strát Dambyx
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −2 311 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 935 € |
| 2024 | −376 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dambyx
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 987 €, vlastné imanie 2 689 € a záväzky 6 298 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 987 € | 2 689 € | 6 298 € |
| 2024 | 9 937 € | 4 624 € | 5 313 € |
| 2023 | 28 937 € | 5 000 € | 23 937 € |
| 2022 | 9 167 € | 5 000 € | 4 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dambyx (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 935 € | 8 987 € | 2 689 € | 6 298 € | −1 595 € | — |
| 2024 | 198 917 € | −376 € | 9 937 € | 4 624 € | 5 313 € | 584 € | −0,2 % |
| 2023 | — | 0 € | 28 937 € | 5 000 € | 23 937 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 9 167 € | 5 000 € | 4 167 € | — | — |
Riziko: zaplatí Dambyx?
Peniaze od štátu: Dambyx
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Dambyx
Dátum vzniku Dambyx je 6. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53925/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121725507
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 9 167 €
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 198 917 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dambyx
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Dambyx v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov
Dambyx je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 491 € (1 020 závierok), Dambyx má 198 917 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 20 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dambyx 3. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 808 €, polovica do 79 491 €, tri štvrtiny do 354 465 €; 10 % firiem má viac než 2 632 484 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 798 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 808 € |
| medián | 79 491 € |
| horný kvartil | 354 465 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 632 484 € |
| Dambyx | 198 917 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Dambyx
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Dambyx s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dambyx | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 78 968 € |
| 2024 | 198 917 € | 79 491 € |
| 2023 | — | 80 397 € |
| 2022 | — | 75 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Dambyx | 198 917 € |
|---|---|
| medián kraja | 65 130 € |
| medián Slovenska | 79 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TOMSI s.r.o.Novosad · tržby 477 168 € (2025)
- KMB Personally s.r.o.Drahovce · tržby 471 043 € (2025)
- L Bouw s.r.o.Belá · tržby 465 743 € (2025)
- Injobs, s. r. o.Dunajská Streda · tržby 459 686 € (2025)
- BETARON s. r. o.Víťazovce · tržby 455 530 € (2025)
- Reinigung Gmbh, s.r.o.Veľký Meder · tržby 452 045 € (2025)
- Sklenárstvo MIER s. r. o.Poprad · tržby 450 824 € (2025)
- A+ Bouw s.r.o.Belá · tržby 450 688 € (2025)
- LAVADO, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 446 337 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dambyx, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Dambyx: Rožňava
Dambyx sídli na adrese Rožnavská Baňa 3, 048 01 Rožňava, okres Rožňava. V obci Rožňava je 2 737 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 794.
Rožňava: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Dambyx: IČO, sídlo a základné údaje
Dambyx, s. r. o. (IČO 54544475) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, okres Rožňava. Dátum vzniku je 6. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Dušan Škorňa. Za rok 2024 sú v závierke tržby 198 917 € a výsledok hospodárenia −376 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry (SK NACE 2366) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 4. 2022 |
| Obec | Rožňava |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) Dambyx, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 198 917 €, typická firma odvetvia 79 491 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 1 020 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Dambyx
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Dambyx
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Dambyx
- Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Rožňavatypický nepokrytý dopyt 818 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny38 zmlúv za 3 roky · 429 151 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.13 zmlúv za 3 roky · 16 127 € · naposledy 23. 7. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.13 zmlúv za 3 roky · 2 € · naposledy 1. 6. 2026 Všetkých 79 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rožňava
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory…PAN - DUR s.r.o.DFC Industrial Services s.r.o.M & G Spedition Rožňava, s.r.o.Všetky firmy v obci Rožňava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.69) v okrese Rožňava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.