Slovenské šperky s. r. o.
Malacky · Výroba bižutérie a podobných predmetov
3 515 €tržby 2023 ▲ 161 %+1 303 €zisk 2023aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 1 345 €, výsledok hospodárenia 504 €
- 23 : tržby 3 515 €, výsledok hospodárenia 1 303 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Slovenské šperky s. r. o. (IČO 54543274), sídlo Malacky, je v registri zapísaná od 15. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Slovenské šperky
V roku 2025 mala Slovenské šperky priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Slovenské šperky
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovenské šperky 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Slovenské šperky
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Alena Leskovská100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alena Leskovskáod 15. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Slovenské šperky
Za rok 2023 má Slovenské šperky v závierke tržby 3 515 €, o 161,3 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +1 303 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 3 515 €.
Výkaz ziskov a strát Slovenské šperky
Najvyššie tržby: rok 2023, 3 515 €. Najnižšie: rok 2022, 1 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 3 515 € |
| 2022 | 1 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 1 127 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 1 303 € |
| 2022 | 504 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovenské šperky
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,1 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenské šperky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +5,2 % |
| 2024 | — | +3,5 % |
| 2023 | +37,1 % | +2,1 % |
| 2022 | +37,5 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovenské šperky
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 096 €, vlastné imanie 6 127 € a záväzky 969 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 096 € | 6 127 € | 969 € |
| 2024 | 7 436 € | 6 467 € | 969 € |
| 2023 | 7 666 € | 6 807 € | 859 € |
| 2022 | 9 087 € | 5 504 € | 3 583 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovenské šperky (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 7 096 € | 6 127 € | 969 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 7 436 € | 6 467 € | 969 € | — | — |
| 2023 | 3 515 € | 1 303 € | 7 666 € | 6 807 € | 859 € | 1 533 € | +37,1 % |
| 2022 | 1 345 € | 504 € | 9 087 € | 5 504 € | 3 583 € | 593 € | +37,5 % |
Riziko: zaplatí Slovenské šperky?
Peniaze od štátu: Slovenské šperky
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovenské šperky
Dátum vzniku Slovenské šperky je 15. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/160239/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 1 345 € · majetok 9 087 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovenské šperky
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Záložne
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Odevná výroba
- Spracovanie kože
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Keramická výroba
- Dizajnérske činnosti
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Zlatníctvo a klenotníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Slovenské šperky v odvetví iná výroba
Slovenské šperky je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 34 371 € (1 329 závierok), Slovenské šperky má 3 515 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovenské šperky 19. z 21.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 015 €, polovica do 34 371 €, tri štvrtiny do 103 185 €; 10 % firiem má viac než 374 199 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 086 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 015 € |
| medián | 34 371 € |
| horný kvartil | 103 185 € |
| 10 % firiem má viac než | 374 199 € |
| Slovenské šperky | 3 515 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovenské šperky
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovenské šperky s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovenské šperky | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 38 786 € |
| 2024 | — | 38 093 € |
| 2023 | 3 515 € | 34 371 € |
| 2022 | 1 345 € | 34 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Slovenské šperky | 3 515 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 19 052 € |
| medián kraja | 32 351 € |
| medián Slovenska | 34 371 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Harmonium s. r. o.Slovinky · tržby 8 274 € (2025)
- ZDEMATECH, s.r.o.Senec · tržby 8 189 € (2025)
- LUTIEN s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 8 137 € (2025)
- POD POVRCHOM s.r.o.Trnava · tržby 8 065 € (2025)
- Konop s. r. o.Poprad · tržby 8 050 € (2025)
- WoodCreative 4S s.r.o.Považská Bystrica · tržby 8 050 € (2025)
- KInc s.r.o.Dukovce · tržby 8 015 € (2023)
- EQUITY PLUS, s.r.o.Trnava · tržby 8 000 € (2025)
- CITY GLORY s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 7 980 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovenské šperky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovenské šperky: Malacky
Slovenské šperky sídli na adrese 1 Mája 93/81, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 173 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
Slovenské šperky: IČO, sídlo a základné údaje
Slovenské šperky s. r. o. (IČO 54543274) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 15. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Alena Leskovská. Za rok 2023 sú v závierke tržby 3 515 € a výsledok hospodárenia +1 303 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 4. 2022 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Slovenské šperky s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 3 515 €, typická firma odvetvia 34 371 € (medián z 1 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy Slovenské šperky
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Slovenské šperky
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovenské šperky
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava110 zmlúv za 3 roky · 966 877 € · naposledy 19. 6. 2026Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v Bojniciach18 zmlúv za 3 roky · 279 084 € · naposledy 26. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.17 zmlúv za 3 roky · 15 939 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 97 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Malacky
IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Malacky
Crima s.r.o.DIAM, s. r. o.MAXPROF s.r.o.TOMATOM s. r. o.PELU s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.