VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spolu dokážeme viac n. o.

Čadca · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

6 265 €tržby 2025 ▲ 445 %−17 267 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 265 €tržby 2025 ▲ 445 %
−17 267 €strata 2025
  1. 22 : tržby 3 425 €, výsledok hospodárenia 3 168 €
  2. 23 : tržby 3 210 €, výsledok hospodárenia 6 158 €
  3. 24 : tržby 1 150 €, výsledok hospodárenia -2 942 €
  4. 25 : tržby 6 265 €, výsledok hospodárenia -17 267 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Spolu dokážeme viac n. o. (IČO 54536138) mala v roku 2025 tržby 6 265 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Spolu dokážeme viac

Podľa Registra právnických osôb koná za Spolu dokážeme viac 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Spolu dokážeme viac

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Spolu dokážeme viac

Za rok 2025 má Spolu dokážeme viac v závierke tržby 6 265 €, o 444,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −17 267 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 6 265 €.

Tržby 20256 265 €▲ +444,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−17 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20254 288 €
Vlastné imanie 2025−41 tis. €
Záväzky 202545 tis. €1 053,5 % majetku
Zisková marža 2025−275,6 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky−11 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát Spolu dokážeme viac

Súvaha Spolu dokážeme viac

Všetky čísla zo závierok Spolu dokážeme viac (4 roky)
Čísla zo závierok Spolu dokážeme viac po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 265 €−17 267 €4 288 €−40 883 €45 170 €—−275,6 %
20241 150 €−2 942 €6 700 €−23 616 €30 316 €—−255,8 %
20233 210 €6 158 €9 326 €−20 674 €30 000 €—+191,8 %
20223 425 €3 168 €3 168 €3 168 €——+92,5 %

Riziko: zaplatí Spolu dokážeme viac?

Spolu dokážeme viac a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Spolu dokážeme viac v objeme 32 000 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu umenia: 30 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv32 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202216. 9. 2022

História firmy Spolu dokážeme viac

Dátum vzniku Spolu dokážeme viac je 13. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby · NO-3/22
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Mesto Považská Bystrica. Firma vznikla 13. 4. 2022.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 425 € · majetok 3 168 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 6 265 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Spolu dokážeme viac

  • Poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárnej starostlivosti
  • Tvorba a ochrana ŽP a ochrana zdravia obyvateľstva
  • Vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry
  • Nezisková organizácia bude poskytovať všeobecne prospešné služby v nasledovnom rozsahu: a) poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárna starostlivosť: • organizovanie seminárov, školení, prezentácií, stretnutí a projektov s cieľom podporiť darcovstvo krvi, • organizovanie koncertov, spoločenských a kultúrnych podujatí, b) vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry: • vzdelávanie, príprava a organizácia školení, odborných kurzov, seminárov, konferencií, verejných podujatí a tvorba vzdelávacích programov zameraných na zdravotnú starostlivosť, • vzdelávanie, príprava a organizácia školení, odborných kurzov, seminárov, konferencií, verejných podujatí a tvorba vzdelávacích programov zameraných na rozvoj finančnej gramotnosti, • organizovanie športových podujatí, kurzov, voľnočasových aktivít za účelom podpory a rozvoja športu mládeže, ochrany integrity športu a podpory zdravého spôsobu života obyvateľstva, • výchovno-vzdelávacia a edukatívna podpora talentovaných a nadaných detí, c) tvorba a ochrana životného prostredia a ochrana zdravia obyvateľstva: • organizovanie stretnutí, školení s cieľom zvýšenia povedomia o zdravom štýle, o potrebe ochrany zdravia a prevencie voči ochoreniam.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spolu dokážeme viac v odvetví členské organizácie

Spolu dokážeme viac je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Spolu dokážeme viac má 6 265 €, čo je 63 % mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 573 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spolu dokážeme viac 54. z 88.

V odvetví v okrese Čadca573aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spolu dokážeme viac, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Čadca ›

Sídlo Spolu dokážeme viac: Čadca

Spolu dokážeme viac sídli na adrese Matičné Námestie 3, 022 01 Čadca, okres Čadca. V obci Čadca je 4 514 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 473. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Čadca4 514aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 473aktívnych
V tom istom odvetví573okres Čadca
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Čadca: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

Spolu dokážeme viac: IČO, sídlo a základné údaje

Spolu dokážeme viac n. o. (IČO 54536138) je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom v obci Čadca, okres Čadca. Dátum vzniku je 13. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ivana Oboňová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 265 € a výsledok hospodárenia −17 267 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik13. 4. 2022
ObecČadca
OkresOkres Čadca
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Spolu dokážeme viac n. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 265 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy Spolu dokážeme viac

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Spolu dokážeme viac

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Spolu dokážeme viac

  • Tendre79súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 265 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 359zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Čadcatypický nepokrytý dopyt 267 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SOPHISTIC Pro finance, a. s.

Najväčšie firmy v obci Čadca

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvoGnotec Slovakia s.r.o.ENZA, s.r.o.Nagini Trade s. r. o.ELORA Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Čadca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Čadca

Združenie TKO Semeteš n.o.Občianske združenie DOSPoľovnícka spoločnosť vlastníkov poľovných…CPM - Centrum prevencie mládežeAkadémia vzdelávania Čadca, o.z.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk